Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Wiemy, kim jest 5000 użytkowniczka Kursodromu. A Ty?

Kilkanaście dni temu liczba użytkowników i użytkowniczek platformy e-learningowej Kursodrom.pl przekroczyła 5000 osób! Tyle osób może o dowolnej porze, z dowolnego miejsca korzystać bezpłatnie z setek materiałów edukacyjnych – kursów online i testów, narzędzi interaktywnych, nagrań webinariów, filmów edukacyjnych, pigułek wiedzy i innych form nauki.

Pięciotysięczną użytkowniczką Kursodromu okazała się Edyta Farjan ze Szczytna, wiceprezeska Stowarzyszenia Płozytywni, które działa przede wszystkim na rzecz dzieci i młodzieży w Płozach (woj. warmińsko-mazurskie). Zadaliśmy jej kilka pytań, żeby dowiedzieć się trochę więcej o osobie, która nie dość, że zarejestrowała się na platformie, to jeszcze zrobiła to w takim momencie. Co o niej wiemy?

„Na co dzień jestem pracownikiem samorządowym, a od prawie roku prowadzę z koleżankami stowarzyszenie. Zarejestrowałam się na Kursodromie, bo interesują mnie wszelkie kursy, które mogą mi pomóc w tej działalności. Każda okazja do zdobycia informacji, zgłębienia wiedzy jest w obecnych czasach, przy takim zalewie informacji, niezbędna i pożądana.

Mimo krótkiego „stażu” na Kursodromie już skorzystałam z trzech materiałów. Jednego kursu online na temat prowadzenia spotkań oraz dwóch „pigułek”: „Siła mediów regionalnych” i „Jak przygotować materiały prasowe”. W stowarzyszeniu zajmuję się social mediami i marketingiem, prowadzę fan page na Facebooku, a Kursodrom mi pokazał, co mogę robić lepiej, inaczej.”

5000. użytkowniczce oraz wszystkim pozostałym, młodszym i starszym stażem, gratulujemy dobrej decyzji o rejestracji na platformie i zachęcamy do przejrzenia zasobów, a zwłaszcza najnowszych kursów, które pojawiły się niedawno:

Prowadzenie spotkań

Ocena okresowa oparta na kompetencjach

Udział organizacji pozarządowych w tworzeniu i monitorowaniu prawa miejscowego

Udział w decyzjach władz lokalnych – 6 prostych przepisów

Powrót do listy