Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

E-organizacje. Od pomysłu do wdrożenia

08.06.2021

Uwaga, wracamy z webinarium na temat e-organizacji! Zapraszamy 14 czerwca w samo południe!

czytaj więcej

Uwalniamy Kwartalnik Trzeci Sektor

21.05.2021

Po wielu dyskusjach, analizach i koniecznych uzgodnieniach ze współwydawcą oraz z donatorem czasopisma zdecydowaliśmy „uwolnić” kwartalnik.

czytaj więcej

Co w prawie piszczy?

16.04.2021

Zapraszamy na trzy edukacyjne webinaria. Celem cyklu jest dostarczenie aktualnych i praktycznych informacji dotyczących ważnych zagadnień prawnych w praktyce działania organizacji pozarządowych.

czytaj więcej

7 edycja PROMENGO ruszyła pełną parą!

18.03.2021

Dzisiaj rozpoczęło się szkolenie z fundraisingu dla grupy czerwonej w PROMENGO. To też znak, że bieżąca edycja programu dla menedżerek i menedżerów organizacji pozarządowych rozkręciła się na dobre.

czytaj więcej

Zapraszamy do Szkoły Fundraisingu

03.03.2021

Już po raz szósty organizujemy bezpłatny, intensywny kurs fundraisingu skierowany w pierwszej kolejności do fundacji i stowarzyszeń mających swoje siedziby poza dużymi ośrodkami miejskimi. Rekrutacja trwa do poniedziałku 15 marca 2021.

czytaj więcej

Pierwsze 100 dni z fundraisingiem

22.02.2021

Zapraszamy na trzy edukacyjne webinaria oraz zestaw materiałów do samodzielnej nauki na e-learningowej platformie Kursodrom.pl. Celem cyklu jest dostarczenie podstawowych informacji o tym, jak wdrażać fundraising ze źródeł prywatnych w organizacji pozarządowej w ciągu pierwszych 100 dni.

czytaj więcej

Promengo po raz 7. Czekamy na zgłoszenia!

19.01.2021

Do wtorku 2 lutego 2021 czekamy na zgłoszenia do Programu Menedżerowie NGO PROMENGO – rocznego, bezpłatnego kursu zarządzania organizacjami pozarządowymi.

czytaj więcej

54 Webinarum FAOO - Alternatywa dla puszki? Nowe technologie w pracy fundraisera

25.11.2020

Zapraszamy na webinarium poświęcone wykorzystaniu nowych technologii w pracy fiundraisera! 7 grudnia, w samo południe, Viktor Sapraliyev ze Stowarzyszenia Pro Mundi opowie o różnych rozwiązaniach, których stosowanie może usprawnić proces pozyskiwania środków. Dołączcie!

czytaj więcej