Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Organizacje gotowe na przyszłość. Drugie przybliżenie

16.02.2024

Czy Twoja organizacja jest gotowa na przyszłość? Zapraszamy na drugie już spotkanie menedżerek i menedżerów organizacji pozarządowych, podczas którego będziemy wspólnie poszukiwać odpowiedzi na to pytanie. Najbliższe – już 1 marca, w Warszawie.

czytaj więcej

Jak znaleźć osobę na stanowisko fundraisera i sprawić, by jej praca miała sens?

13.02.2024

W trakcie trzech spotkań online porozmawiamy z zaproszonymi ekspertkami i ekspertkami z firm wspierających fundraising o tym, jak i gdzie szukać osób, które będą skutecznie pozyskiwać środki na bieżące działania i rozwój naszego stowarzyszenia lub fundacji. Dowiemy się także, jakie narzędzia i rozwiązania technologiczne mogą usprawnić i zwiększyć efektywność pracy każdego fundraisera i każdej fundraiserki.

czytaj więcej

Porozmawiajmy o prawie pracy – zapraszamy na dwa webinaria FAOO

16.01.2024

Podczas spotkań online, których gośćmi będą adwokaci: dr Artur Rycak oraz Karolina Stawicka, porozmawiamy o uwarunkowaniach prawnych pracy zdalnej, sposobach prawidłowego jej regulowania oraz rozliczania w praktyce działania organizacji pozarządowej. Nie zabraknie też informacji o podstawach prawnych oraz praktycznych sposobach włączenia w funkcjonowanie fundacji i stowarzyszeń regulacji antydyskryminacyjnych i antymobbingowych. Obydwa webinaria poprowadzi ekspert FAOO Grzegorz Wiaderek.

czytaj więcej

Nowe narzędzie do oceny zarządzania NGO już na Kursodromie

08.12.2023

Czy Twoja organizacja odpowiada na potrzeby klientów? Czy dbasz o finanse swojej fundacji lub stowarzyszenia? Czy dobrze zarządzasz ludźmi? Na te i inne pytania można odpowiedzieć korzystając z „Testu 50 pytań”, który jest dostępny na platformie Kursodrom.pl. Co piąta osoba, która skorzysta z narzędzia do końca 2023 roku, otrzyma upominek!

czytaj więcej

Jak zbudować strategię fundraisingową na niepewne czasy? Seminarium FAOO 3 listopada 2023

20.10.2023

Zapraszamy na bezpłatny, praktyczny i interaktywny warsztat dla fundraiserów i fundraiserek, którzy muszą się dziś mierzyć się z wyzwaniami, jakie wynikają z nowych, niemożliwych do kontrolowania zjawisk i procesów. Zajęcia będą prowadzone przez Alice Ferris i Jima Andersona z amerykańskiej agencji konsultingowej GoalBusters.

czytaj więcej

Zapisz się do Szkoły Fundraisingu FAOO

18.10.2023

Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycji naszego bezpłatnego kursu dla osób zajmujących się pozyskiwaniem funduszy. Szkoła łączy zajęcia stacjonarne, naukę online, wymianę doświadczeń oraz indywidualne prace wdrożeniowe. Na zgłoszenia czekamy do wtorku 7 listopada 2023.

czytaj więcej

Organizacje gotowe na przyszłość. Spotkanie menedżerek i menedżerów NGO

25.09.2023

Spotkanie dla menedżerek i menedżerów organizacji pozarządowych czujących, że ich organizacje muszą być dobrze przygotowane na wyzwania, które przyniesie przyszłość – już 19 października, w Warszawie.

czytaj więcej

IX edycja Programu Menedżerowie NGO PROMENGO

12.09.2023

Uruchomiliśmy rekrutację do IX edycji Programu Menedżerowie NGO PROMENGO. Na zgłoszenia do rocznego, bezpłatnego kursu zarządzania organizacjami pozarządowymi czekamy do końca września 2023.

czytaj więcej