Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Jak pandemia wpłynęła na zarządzanie organizacjami?

10.09.2021

Zapraszamy do udziału w badaniu, w którym pytamy o wpływ pandemii na zarządzanie organizacjami pozarządowymi. Interesuje nas perspektywa menedżerów i menedżerek (pełniących funkcje członków zarządów, dyrektorów, kierowników programów czy koordynatorów projektów). Chcemy poznać Wasze doświadczenia i ocenę sytuacji, w jakiej znalazły się Wasze organizacje.

czytaj więcej

Zielona szkoła od września

12.08.2021

Zapraszamy na pierwszy, bezpłatny kurs fundraisingu FAOO dla organizacji działających na rzecz ochrony przyrody i środowiska. Organizacje te powinny być aktywne od przynajmniej dwóch lat, dysponować budżetem i stałym zespołem, a osoba zgłaszająca się do udziału w kursie musi mieć minimum roczny staż pracy związanej z pozyskiwaniem środków.  

czytaj więcej

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

28.06.2021

We wtorek 22 czerwca RPO Adam Bodnar na zaproszenie FAOO wziął udział w spotkaniu poświęconemu budowaniu poparcia oraz poszukiwaniu niezależnego finansowania dla działań prowadzonych przez organizacje równościowe i prodemokratyczne oraz niezależne dziennikarstwo.

czytaj więcej

Błędy w zarządzaniu zespołem rozproszonym?

22.06.2021

Zapraszamy na bezpłatne webinarium poświęcone zarządzaniu zespołami rozproszonymi, a w szczególności – błędom w zarządzaniu, jakie można popełnić, ale których można (i trzeba) uniknąć. Spotkanie zaplanowane zostało na 14 lipca, na godzinę 16:00.

czytaj więcej

E-organizacje. Od pomysłu do wdrożenia

08.06.2021

Uwaga, wracamy z webinarium na temat e-organizacji! Zapraszamy 14 czerwca w samo południe!

czytaj więcej

Uwalniamy Kwartalnik Trzeci Sektor

21.05.2021

Po wielu dyskusjach, analizach i koniecznych uzgodnieniach ze współwydawcą oraz z donatorem czasopisma zdecydowaliśmy „uwolnić” kwartalnik.

czytaj więcej

Co w prawie piszczy?

16.04.2021

Zapraszamy na trzy edukacyjne webinaria. Celem cyklu jest dostarczenie aktualnych i praktycznych informacji dotyczących ważnych zagadnień prawnych w praktyce działania organizacji pozarządowych.

czytaj więcej

7 edycja PROMENGO ruszyła pełną parą!

18.03.2021

Dzisiaj rozpoczęło się szkolenie z fundraisingu dla grupy czerwonej w PROMENGO. To też znak, że bieżąca edycja programu dla menedżerek i menedżerów organizacji pozarządowych rozkręciła się na dobre.

czytaj więcej