Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Międzynarodowa Konferencja Fundraisingu w Bratysławie | 12-14 października 2022

26.09.2022

Po trzech latach przerwy do Bratysławy powraca CEE Fundraising Conference – największa w naszej części Europy konferencja o pozyskiwaniu środków od darczyńców indywidualnych oraz firm na działania organizacji pozarządowych. W tym roku tematem przewodnim konferencji jest „The Power Of (Online) Community”. FAOO jest partnerem tego wydarzenia.

czytaj więcej

Program "Teraz Ukraina" - zapraszamy!

20.09.2022

Celem nowego Programu FAOO jest wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych zaangażowanych w pomoc Ukrainie. Odpowiadając na kryzys wywołany wojną, wiele fundacji i stowarzyszeń zdecydowało się z dnia na dzień poszerzyć obszary swoich aktywności czy zwiększyć skalę działań. Takie zmiany, zwłaszcza realizowane szybko, stawiają często i organizacje, i ich zespoły, przed poważnymi wyzwaniami zarządczymi.

czytaj więcej

Szkoła Fundraisingu FAOO - czekamy na zgłoszenia!

06.09.2022

Zapraszamy do udziału w ósmej edycji Szkoły Fundraisingu FAOO. Bezpłatny kurs skierowany jest w pierwszej kolejności do fundacji i stowarzyszeń mających swoje siedziby poza dużymi ośrodkami miejskimi. Rekrutacja trwa do czwartku 22 września 2022.

czytaj więcej

Zarządzanie ludźmi, prawo i fundraising – nowe ścieżki edukacyjne na platformie Kursodrom

13.07.2022

Zapraszamy do skorzystania z trzech ścieżek do samodzielnej nauki online, które udostępniliśmy w ramach Mobilnej Akademii NGO MANGO. Na osoby, które zapoznają się z materiałami i do 20 sierpnia 2022 zaliczą test, czeka nagroda – dostęp do dodatkowych materiałów edukacyjnych poprzez smartfona za pośrednictwem aplikacji Mindmarker. UWAGA! Jest także możliwość wydrukowania imiennego certyfikatu potwierdzającego zaliczenie każdego przedmiotu.

czytaj więcej

VIII edycja PROMENGO wystartowała!

30.06.2022

W zeszłym tygodniu, 23 czerwca, rozpoczęła się VIII edycja Programu Menedżerowie NGO PROMENGO. Do udziału zaprosiliśmy 41 osób, które przez niemal rok będą zgłębiać tajniki zarządzania organizacjami pozarządowymi.

czytaj więcej

Ruszyła rekrutacja do VIII edycji PROMENGO – czekamy na Ciebie?

17.05.2022

Do 5 czerwca czekamy na zgłoszenia od menedżerów i menedżerek organizacji pozarządowych, którzy chcą skuteczniej zarządzać – ruszamy z VIII edycją Programu Menedżerowie NGO PROMENGO!

czytaj więcej

O prawie praktycznie – zapraszamy na trzy edukacyjne webinaria

09.05.2022

Celem cyklu jest dostarczenie aktualnych i praktycznych informacji dotyczących ważnych zagadnień prawnych w praktyce działania organizacji pozarządowych.

czytaj więcej

Zarządzanie zmianą w organizacji pozarządowej. Stacjonarne seminarium 18 maja 2022

02.05.2022

Zapraszamy na bezpłatny i praktyczny warsztat, który poprowadzi dr Rick James – związany z organizacją INTRAC – brytyjski konsultant z 30-letnim doświadczeniem, wykładowca na wydziale zarządzania londyńskiej Bayes Business School na City University of London.

czytaj więcej