Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Promengo - już po raz szósty zaczęliśmy!

13.06.2019

Prezentacją o innowacjach społecznych rozpoczęliśmy szóstą edycję Promengo - rocznego programu rozwojowego dla menedżerów i menedżerek organizacji pozarządowych, którzy chcą lepiej zarządzać swoimi fundacjami i stowarzyszeniami.

czytaj więcej

Konferencja "Praktycznie o fundraisingu" za nami

09.06.2019

Na początku czerwca, jak co roku, około 100 zawodowych fundraiserów i fundraiserek oraz innych osób zajmujących się pozyskiwaniem środków na działania organizacji pozarządowych zebrało się na Spotkaniu FAOO – ogólnopolskiej konferencji, która tym razem odbyła się pod hasłem „Praktycznie o fundraisingu”.

czytaj więcej

X Spotkanie FAOO – 5 i 6 czerwca 2019 - zapraszamy!

07.05.2019

Zapraszamy na fundraisingowe Spotkanie FAOO, w ramach którego organizujemy konferencję oraz eksperckie seminarium w języku angielskim. Gościem specjalnym naszego wydarzenia będzie szkocki fundraiser i propagator fundraisingu - Alan Clayton.

czytaj więcej

Webinaria FAOO - Nowe technologie w organizacji społecznej

29.04.2019

Zapraszamy na minicykl webinariów poświęcony wykorzystywaniu nowych technologii w działaniach organizacji pozarządowych. Michał Serwiński, człowiek sektora i człowiek narzędzi internetowych, podczas dwóch spotkań opowie o możliwościach usprawnienia dwóch ważnych obszarów: jak i gdzie szukać usprawnień codziennej pracy, organizować zadania i zarządzać czasem oraz jak zadbać o komunikację i przepływ wiedzy w zespole. Webinaria odbędą się w samo południe, o 12:00, 9 i 21 maja.

czytaj więcej

VI edycja PROMENGO – rozpoczęliśmy nabór, czekamy na zgłoszenia!

16.04.2019

Do 8 maja czekamy na zgłoszenia od menedżerów i menedżerek organizacji pozarządowych, którzy chcą wziąć udział w kolejnej edycji Programu Menedżerowie NGO PROMENGO! 12 miesięcy bezpłatnej nauki w formie blended-learningowej, obejmującej dziewięć kluczowych obszarów zarządzania. Zapraszamy!

czytaj więcej

XLII Webinarium FAOO - Zrozumieć biznes...

11.02.2019

Zapraszamy na kolejne webinarium, którego pełny tytuł wyjaśnia, czego będzie dotyczyło. 20 lutego, o 12:00, dwoje ekspertów, Julia Kluczyńska z Forum Darczyńców oraz Krzysztof Kutek z Deloitte, poprowadzą godzinne spotkanie online pt.: "Zrozumieć biznes – prawno-podatkowe aspekty współpracy organizacji społecznych z biznesem".

czytaj więcej

Wiemy, kim jest 5000 użytkowniczka Kursodromu. A Ty?

07.02.2019

Kilkanaście dni temu liczba użytkowników i użytkowniczek platformy e-learningowej Kursodrom.pl przekroczyła 5000 osób! Tyle osób może o dowolnej porze, z dowolnego miejsca korzystać bezpłatnie z setek materiałów edukacyjnych – kursów online i testów, narzędzi interaktywnych, nagrań webinariów, filmów edukacyjnych, pigułek wiedzy i innych form nauki.

czytaj więcej

XLI Webinarium FAOO - Przyszłość edukacji online? Relacja z konferencji Educa Online

22.01.2019

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dynamicznie rozwijające się technologie mogą zmienić nasze podejście do uczenia się? Jak zainspiruje to nowe pokolenie? Zapraszamy na Webinarium FAOO – Przyszłość edukacji online? Relacja z największej konferencji e-learningowej w Europie – Educa Online (Berlin 2018)

czytaj więcej