Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Biznes i pozarządówka – to się udaje!

09.06.2017

Doroczne spotkanie fundraiserów i fundraiserek – oraz innych osób zainteresowanych pozyskiwaniem środków – za nami. 6 czerwca, na VII Spotkaniu FAOO, spotkało się ponad 100 osób zainteresowanych tematem: „Biznes – inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od biznesu”.

czytaj więcej

II edycja "Strażników" - zaczynamy nabór!

30.05.2017

Działasz w organizacji, która realizuje działania strażnicze? Przyglądasz się poczynaniom władzy, monitorujesz zmiany prawne, obserwujesz działania biznesu? A do tego zastanawiasz się, jak pozyskać pieniądze na realizację działań? Ten projekt jest dla Ciebie!

czytaj więcej

Biznes – inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od przedsiębiorstw - VII Spotkanie FAOO

10.05.2017

Zapraszamy fundraiserów, menedżerów i inne osoby zajmujące się fundraisingiem na kolejną konferencję poświęconą tematyce pozyskiwania środków. Tym razem skupimy się na współpracy organizacji z biznesem jako darczyńcą, partnerem i inwestorem. Siódme już spotkanie FAOO odbędzie się 6 czerwca 2017 roku w Warszawie.

czytaj więcej

XXII Webinarium - Analiza pola sił, czyli jak działać strategicznie w sytuacji zmiany

21.04.2017

Zapraszamy na spotkanie z myśleniem strategicznym, i to myśleniem strategicznym w kontekście zarządzania zmianą. "Analiza pola sił" to bardzo przydatne, chociaż nie stosowane powszechnie narzędzie wspierające proces podejmowania decyzji. 9 maja, 10.00 - webinarium nt. analizy pola sił.

czytaj więcej

Szkoła Fundraisingu FAOO - zaczęliśmy podwójnie!

20.04.2017

19 i 20 kwietnia po raz pierwszy spotkaliśmy się na żywo, ale właściwa inauguracja miała miejsce tydzień wcześniej, podczas webinarium otwierającego - tak czy tak, Szkoła Fundraisingu FAOO rozpoczęła się!

czytaj więcej

XXI Webinarium FAOO - Zanim podpiszesz sprawozdanie finansowe...

05.04.2017

Zapraszamy na XXI Webinarium FAOO – „Zanim podpiszesz sprawozdanie finansowe…”. 21 kwietnia o 14.00 spotykamy się, żeby dobrze przygotować się do zrozumienia i zaprezentowania dokumentów finansowych organizacji. Przecież do walnych zgromadzeń i spotkań z radami fundacji już nie zostało wiele czasu…

czytaj więcej

Lista osób przyjętych do Szkoły Fundraisingu FAOO

04.04.2017

Z przyjemnością informujemy, że już za moment 20 osób z organizacji pozarządowych działających poza dużymi miastami rozpocznie swój udział w Szkole Fundraisingu FAOO. Kto dostał się do tego programu?

czytaj więcej

Szkoła Fundraisingu FAOO - zapraszamy na kurs!

03.03.2017

Nowa propozycja edukacyjna dla osób zainteresowanych fundraisingiem. FAOO zaprasza na specjalistyczny kurs „Szkoła Fundraisingu FAOO”. Rekrutacja właśnie się zaczyna!

czytaj więcej