Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Szkoła Fundraisingu FAOO - zaczęliśmy podwójnie!

20.04.2017

19 i 20 kwietnia po raz pierwszy spotkaliśmy się na żywo, ale właściwa inauguracja miała miejsce tydzień wcześniej, podczas webinarium otwierającego - tak czy tak, Szkoła Fundraisingu FAOO rozpoczęła się!

czytaj więcej

XXI Webinarium FAOO - Zanim podpiszesz sprawozdanie finansowe...

05.04.2017

Zapraszamy na XXI Webinarium FAOO – „Zanim podpiszesz sprawozdanie finansowe…”. 21 kwietnia o 14.00 spotykamy się, żeby dobrze przygotować się do zrozumienia i zaprezentowania dokumentów finansowych organizacji. Przecież do walnych zgromadzeń i spotkań z radami fundacji już nie zostało wiele czasu…

czytaj więcej

Lista osób przyjętych do Szkoły Fundraisingu FAOO

04.04.2017

Z przyjemnością informujemy, że już za moment 20 osób z organizacji pozarządowych działających poza dużymi miastami rozpocznie swój udział w Szkole Fundraisingu FAOO. Kto dostał się do tego programu?

czytaj więcej

Szkoła Fundraisingu FAOO - zapraszamy na kurs!

03.03.2017

Nowa propozycja edukacyjna dla osób zainteresowanych fundraisingiem. FAOO zaprasza na specjalistyczny kurs „Szkoła Fundraisingu FAOO”. Rekrutacja właśnie się zaczyna!

czytaj więcej

„Strażnicy” na półmetku

15.02.2017

W połowie lutego po raz trzeci spotkała się grupa 20 osób z organizacji prowadzących działania strażnicze, uczestniczących w „Kursie fundraisingu dla organizacji strażniczych”. Połowa programu edukacyjnego za nimi, uczestnicy i uczestniczki zaczynają przechodzić do fazy wdrażania i… dzielenia się.

czytaj więcej

IV edycja Promengo rozpoczęta!

09.02.2017

Na początku lutego ruszyła IV edycja flagowego programu edukacyjnego realizowanego przez FAOO, czyli Programu Menedżerowie NGO, zwanego powszechnie Promengo. Kolejne trzy grupy menedżerów i menedżerek III sektora zebrały się, żeby przez rok poznawać niuanse zarządzania organizacjami pozarządowymi.

czytaj więcej

XX Webinarium FAOO - Jak zwiększyć przychody organizacji z 1%?

06.02.2017

Zapraszamy na kolejne webinarium FAOO - tym razem poświęcone gorącemu na początku roku tematowi, czyli kampaniom fundraisingowym opartym na pozyskiwaniu 1% podatku od osób fizycznych. Co zrobić, żeby kampanie były skuteczniejsze? To ostatni moment na zmiany! Webinarium - 15 lutego o godzinie 14.00.

czytaj więcej

IV edycja Promengo - wyniki rekrutacji!

17.01.2017

Zakończyła się rekrutacja do kolejnej edycji Promengo. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za zaufanie do FAOO i naszego programu, zapraszamy  do korzystania z naszej oferty. A uczestnikom i uczestniczkom IV edycji serdecznie gratulujemy!

czytaj więcej