Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Jak wygląda fundraising w Twojej organizacji? Odpowiedz i wygraj Kindle'a!

01.12.2017

Fundraising, pozyskiwanie środków na działania organizacji pozarządowych i realizację projektów społecznych i charytatywnych staje się coraz ważniejszym obszarem zainteresowania stowarzyszeń i fundacji. My chcemy przekonać się, jak wygląda naprawdę. Zapraszamy do udziału w badaniu!

czytaj więcej

4000 osób korzysta już z bezpłatnego Kursodromu!

20.11.2017

Typowy użytkownik największej w Polsce, bezpłatnej platformy e-learningowej z ofertą edukacyjną wspierającą działania organizacji pozarządowych? To użytkowniczka, mieszkająca w województwie mazowieckim, być może w Warszawie, ale równie dobrze – w mniejszym mieście lub na wsi. Jeśli nie z Mazowsza, to może ze Śląska, Małopolski lub Lubelszczyzny.

czytaj więcej

VIII Spotkanie FAOO - Technologie, narzędzia, idee. Zapraszamy!

13.11.2017

Zapraszamy na VIII Spotkanie FAOO pn.: "Technologie, narzędzia, idee. Jak usprawnić pracę menedżera organizacji pozarządowej" – spotkanie ludzi, którym rozwój organizacji leży na sercu i które chcą zagłębić się w temat związków technologii i narzędzi z zarządzaniem. Już 6 grudnia, między 10.00 a 15.30, na warszawskim Wilanowie!

czytaj więcej

XXX Webinarium FAOO - Kiedy powiemy już sobie TAK

06.11.2017

Zapraszamy na kolejne listopadowe webinarium dotyczące fundraisingu. 22 listopada o 12.00 Sylwia Romańczak, doświadczona ekspertka od pozyskiwania funduszy, rozwinie temat współpracy z partnerami biznesowymi. Ale nie nawiązywania tej współpracy, a utrzymywania, rozwijania, kultywowania. Zapraszamy!

czytaj więcej

Podążaj za pieniędzmi – relacja z seminarium FAOO

02.11.2017

27 października FAOO zorganizowała specjalistyczne seminarium fundraisingowe „Podążaj za pieniędzmi”. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak przygotować kampanię kapitałową (Capital Campaign) oraz jak przekonać do pomocy kluczowych darczyńców (Major Donors). Zajęcia poprowadził dr John Baguley – dyrektor  International Fundraising Consultancy z Londynu, związany wcześniej m.in. z : Amnesty International, Friends of the Earth czy Oxfam.

czytaj więcej

XXIX Webinarium FAOO - 4 pomysły na usprawnienie fundraisingu

01.11.2017

Jesień w FAOO upływa pod znakiem fundraisingu. Po specjalistycznym seminarium fundraisingowym z Johnem Baguleyem zapraszamy na kolejne spotkanie, tym razem wirtualne. 13 listopada, o 13.00, Andrzej Pietrucha z zespołu FAOO podzieli się swoimi refleksjami i ciekawostkami z konferencji fundriaisingowej CEEFC, która odbyła się w październiku w Bratysławie.

czytaj więcej

Kampanie kapitałowe i „major donors” – specjalistyczne seminarium fundraisingowe FAOO

27.09.2017

Zapraszamy na bezpłatne, jednodniowe seminarium prowadzone przez dr. Johna Baguleya – dyrektora International Fundraising Consultancy z Londynu. Zajęcia adresowane są do organizacji, które prowadzą już podstawowe działania angażujące darczyńców i planują uruchomienie nowych form fundraisingu.

czytaj więcej

XXVIII Webinarium FAOO - Telemarketing w fundraisingu? Nie tylko dla dużych i bogatych!

21.09.2017

Zapraszamy na kolejne spotkanie online dotyczące fundraisingu. Tym razem nasza ekspertka, Magda Sadłowska, zaprezentuje jedną z ważnych technik zbierania środków od darczyńców – telemarketing, czyli wykorzystanie rozmów telefonicznych do pozyskiwania środków.

czytaj więcej