Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Webinaria FAOO

Wszystkim zabieganym, nie mającym zbyt wiele czasu menedżerom, pracownikom i wolontariuszom organizacji polecamy webinaria FAOO. Są to około godzinne spotkania on-line z ekspertami, każde poświęcone innemu tematowi, przydatnemu w zarządzaniu NGO.

Poruszane dotychczas zagadnienia obejmowały m.in. współpracę z samorządem, współpracę z biznesem, fundraising, crowdfunding, planowanie rozwoju organizacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, trzeba zapewnić sobie dostęp do internetu i zalogować się na specjalną platformę - link do pokoju, w którym odbywa się webinarium, podaejmy zawsze z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej i na profilu FAOO na Facebooku.

Wszystkie spotkania są rejestrowane. Nagrania webinariów udostępniamy na platformie Kursodrom i na naszym kanale Youtube FAOO_TV. Można dzięki temu wrócić do kwestii, które chcemy lepiej zapamiętać lub - jeśli nie mogliśmy uczestniczyć w spotkaniu - zapoznać się z prezentowanym materiałem.

Ostatnie Webinaria FAOO

91 Webinarium FAOO - CRM dla każdego. Jak zarządzać danymi darczyńców i nie zwariować? - obejrzyj nagranie

92 Webinarium FAOO - Sztuka języka. Od planowania do efektywnego komunikowania - obejrzyj nagranie

93 Webinarium FAOO - Landing page, czyli jak zainteresowanie odbiorcy przekuć w działania - obejrzyj nagranie

Chcecie obejrzeć starsze nagrania? Wszystkie znajdziecie na naszym kanale na Youtube FAOO_TV

Planowane webinaria

Już wkrótce informacja o kolejnych webinariach!

Chcecie wiedzieć, na jakie webinaria wkrótce będziemy zapraszać? Śledźcie informacje na naszej stronie i na naszym profilu na Facebooku!