Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Co jest na kursodromie?

Na platformie Kursodrom.pl znaleźć można materiały edukacyjne w trzech kategoriach: kursy ekranowe, filmy edukacyjne oraz nagrania webinariów FAOO.

Nasze kursy online przeznaczone są do samodzielnej nauki. Można korzystać z nich w dowolnym czasie, przerabiać etapami lub od razu w całości.  Każdy z kursów składa się z tzw. podstawowego materiału (są to po prostu główne treści wraz interaktywnymi zadaniami dla użytkownika) oraz wydzielonego osobno testu końcowego. Przejście kursu to od  1,5 do 3 godzin nauki, z kolei test na test trzeba przeznaczyć od ok. 10 do 20 minut. Po uzyskaniu wymaganej liczby punktów można wydrukować imienny certyfikat.

Dla użytkowników Kursodromu dostępne jest także e-portfolio – proste narzędzie do dokumentowania i planowania swojego edukacyjnego rozwoju. Można w nim przechowywać pliki, prowadzić dziennik, zapisywać plany, tworzyć CV i udostępniać wybrane treści innym.

Oferta platformy jest stale rozwijana – regularnie pojawiają się na niej nowe kursy, filmy, webinaria i inne materiały. Dlatego zachęcamy do wracania na Kursodrom!

Zobacz aktualną ofertę Kursodromu.