Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

XIX Webinarium FAOO - Co nowego w edukacji?

16.01.2017

Zapraszamy na kolejne webinarium FAOO, tym razem o charakterze „relacyjnym” – tematem wirtualnego spotkania będzie edukacja wspierana przez nowoczesne technologie, a jego bazą – najświeższe informacje ze świata, którymi żyły uczestniczki i uczestnicy największej konferencji e-learningowej w Europie – Educa Online (Berlin 2016). Webinarium już 24 stycznia o 13.00!

czytaj więcej

Rekrutacja do IV edycji Promengo rozpoczęta!

10.12.2016

9 obszarów zarządzania organizacjami pozarządowymi w jednym programie, kursy e-learningowe i warsztaty stacjonarne, wdrożeniowe projekty zmieniające funkcjonowanie organizacji, spotkanie z ponad 40 menedżerkami i menedżerami NGO z całej Polski  - tak zapowiada się kolejna edycja PROMENGO. Rekrutacja właśnie się zaczęła!

czytaj więcej

Jesteś menedżerem lub menedżerką? Podziel się z nami informacjami!

02.12.2016

Zrób sobie prezent na Święta – weź udział w naszym badaniu ankietowym i wygraj cenne nagrody. A nam - pomóż przygotować jeszcze lepszą ofertę edukacyjną dla Ciebie i innych menedżerów NGO!

czytaj więcej

XVIII Webinarium FAOO - Nasza Demokracja: mobilizuj ludzi do swoich działań

24.11.2016

"Nasza Demokracja" to nowe narzędzie, które umożliwia zaangażowanie szerszego grona ludzi do walki o nasze, wspólne sprawy. Czym jest, jak działa, dlaczego jest potrzebne - to główne tematy kolejnego webinarium, na które zapraszamy.

czytaj więcej

XVII Webinarium FAOO - Po co organizacjom system CRM do fundraisingu?

10.11.2016

Zapraszamy na webinarium, którego tematem jest zastosowanie systemów CRM w dzialaniach fundraisingowych organizacji pozarządowych. Czym jest CRM, do czego można wykorzystywać taki system, jak jego użycie przeklada się na pozyskiwanie środków? Już 23 listopada, o 11.00!

czytaj więcej

Narzędzia do myślenia dla Alumnów Promengo

06.11.2016

CRT, Cloud czy SIT - pojęcia te stały się właśnie zrozumiałe dla grupy Alumnów programu PROMENGO, którzy wzięli udział w dwudniowym szkolenie "Thinking Tools".

czytaj więcej

Strażnicy i strażniczki już zaczęli!

18.10.2016

Najpierw, 7 października, oficjalne rozpoczęcie kursu, a tydzień później pierwszy zjazd - "Kurs fundraisingu dla organizacji prowadzących działania strażnicze" już trwa, a jego uczestników i uczestniczki czeka kilka miesięcy pracy.

czytaj więcej

Kurs fundraisingu dla organizacji strażniczych - wkrótce zaczynamy!

30.09.2016

Już 7 października rozpoczyna się I edycja "Kursu fundraisingu dla organizacji prowadzących działania strażnicze". Uczestnicy i uczestniczki z całej Polski rozpoczną swoją naukę udziałem w webinarium, a potem - warsztaty, konsultacje, praca indywidualna.

czytaj więcej