Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

„Strażnicy” na półmetku

15.02.2017

W połowie lutego po raz trzeci spotkała się grupa 20 osób z organizacji prowadzących działania strażnicze, uczestniczących w „Kursie fundraisingu dla organizacji strażniczych”. Połowa programu edukacyjnego za nimi, uczestnicy i uczestniczki zaczynają przechodzić do fazy wdrażania i… dzielenia się.

czytaj więcej

IV edycja Promengo rozpoczęta!

09.02.2017

Na początku lutego ruszyła IV edycja flagowego programu edukacyjnego realizowanego przez FAOO, czyli Programu Menedżerowie NGO, zwanego powszechnie Promengo. Kolejne trzy grupy menedżerów i menedżerek III sektora zebrały się, żeby przez rok poznawać niuanse zarządzania organizacjami pozarządowymi.

czytaj więcej

XX Webinarium FAOO - Jak zwiększyć przychody organizacji z 1%?

06.02.2017

Zapraszamy na kolejne webinarium FAOO - tym razem poświęcone gorącemu na początku roku tematowi, czyli kampaniom fundraisingowym opartym na pozyskiwaniu 1% podatku od osób fizycznych. Co zrobić, żeby kampanie były skuteczniejsze? To ostatni moment na zmiany! Webinarium - 15 lutego o godzinie 14.00.

czytaj więcej

IV edycja Promengo - wyniki rekrutacji!

17.01.2017

Zakończyła się rekrutacja do kolejnej edycji Promengo. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za zaufanie do FAOO i naszego programu, zapraszamy  do korzystania z naszej oferty. A uczestnikom i uczestniczkom IV edycji serdecznie gratulujemy!

czytaj więcej

XIX Webinarium FAOO - Co nowego w edukacji?

16.01.2017

Zapraszamy na kolejne webinarium FAOO, tym razem o charakterze „relacyjnym” – tematem wirtualnego spotkania będzie edukacja wspierana przez nowoczesne technologie, a jego bazą – najświeższe informacje ze świata, którymi żyły uczestniczki i uczestnicy największej konferencji e-learningowej w Europie – Educa Online (Berlin 2016). Webinarium już 24 stycznia o 13.00!

czytaj więcej

Rekrutacja do IV edycji Promengo rozpoczęta!

10.12.2016

9 obszarów zarządzania organizacjami pozarządowymi w jednym programie, kursy e-learningowe i warsztaty stacjonarne, wdrożeniowe projekty zmieniające funkcjonowanie organizacji, spotkanie z ponad 40 menedżerkami i menedżerami NGO z całej Polski  - tak zapowiada się kolejna edycja PROMENGO. Rekrutacja właśnie się zaczęła!

czytaj więcej

Jesteś menedżerem lub menedżerką? Podziel się z nami informacjami!

02.12.2016

Zrób sobie prezent na Święta – weź udział w naszym badaniu ankietowym i wygraj cenne nagrody. A nam - pomóż przygotować jeszcze lepszą ofertę edukacyjną dla Ciebie i innych menedżerów NGO!

czytaj więcej

XVIII Webinarium FAOO - Nasza Demokracja: mobilizuj ludzi do swoich działań

24.11.2016

"Nasza Demokracja" to nowe narzędzie, które umożliwia zaangażowanie szerszego grona ludzi do walki o nasze, wspólne sprawy. Czym jest, jak działa, dlaczego jest potrzebne - to główne tematy kolejnego webinarium, na które zapraszamy.

czytaj więcej