Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

"Rozwój organizacyjny dla zaawansowanych" - krok po PROMENGO

19.09.2017

W połowie września FAOO zainaugurowało kolejny program edukacyjny związany z zarządzaniem organizacjami pozarządowymi. Tym razem skierowany do absolwentów i absolwentek PROMENGO, którzy w swoich organizacjach mierzą się ze zmianami.

czytaj więcej

2 edycja programu "Strażnicy" już trwa!

16.09.2017

14 września rozpoczęła się druga edycja "Kursu fundraisingu dla organizacji prowadzących dzialania strażnicze", zwanego powszechnie "Strażnikami". Webinarium otwierające było okazją do pierwszego kontaktu z osobami uczestniczącymi i do przekazania "na żywo" najważniejszych informacji dotyczących programu.

czytaj więcej

XXVII Webinarium FAOO – Aspekty prawne crowdfundingu

05.09.2017

Już w najbliższy wtorek, 12 września, o 13.00 rozpoczynamy kolejne spotkanie online dotyczące fundraisingu i prawa. Nasz ekspert, Grzegorz Wiaderek, zajmie się tym razem crowdfundingiem – zbieraniem pieniędzy na działania organizacji i realizację projektów poprzez Internet, z wykorzystaniem specjalnych platform umożliwiających łatwy (?) kontakt z potencjalnymi darczyńcami.

czytaj więcej

XXVI Webinarium FAOO - Na co uważać przy zawieraniu umów sponsoringowych?

31.07.2017

Zapraszamy na kolejne webinarium, tym razem związane z szeroko rozumianym fundraisingiem – bo przecież znalezienie „sponsora” to jedno z marzeń osób zajmujących się zapewnieniem finansowania organizacji pozarządowych. 10 sierpnia, o godzinie 10.00, spotkanie z prawnikiem Grzegorzem Wiaderkiem.

czytaj więcej

XXV Webinarium FAOO - Wideo w praktyce organizacji pozarządowych

11.07.2017

Badania wskazują, że mając do wyboru tradycyjny tekst oraz materiał wideo, odbiorcy wybierają ten drugi. Dlaczego nie wykorzystać tego trendu w promowaniu i informowaniu o działaniach organizacji? XXV Webinarium FAOO pomoże Ci się za to zabrać! Już 26 lipca o 11.00 spotkanie z Łukaszem Szewczykiem z Pracowni Filmowej „Cotopaxi”. Zapraszamy!  

czytaj więcej

XXIV Webinarium FAOO - Moja zmiana czy nasza zmiana?

06.07.2017

Zapraszamy na kolejne Webinarium FAOO! Po serii wirtualnych spotkań na temat trendów w edukacji, fundraisingu i analizy strategicznej przyszedł czas na zupełnie inny temat – dobro wspólne, partnerstwo, współpraca, partycypacja, zmiana społeczna. 18 lipca, o godzinie 18.00, XXIV Webinarium FAOO z Iwoną Olkowicz!

czytaj więcej

II edycja "Strażników" - lista osób przyjętych

28.06.2017

Z przyjemnością informujemy, że kolejne osoby reprezentujące organizacje prowadzące działania strażnicze zostały przyjęte na "Kurs fundraisingu". Tym razem, do drugiej edycji programu, zakwalifikowało się 18 osób. Gratulujemy!

czytaj więcej

XXIII Webinarium FAOO - Dlaczego warto było lecieć do Atlanty?

15.06.2017

Zapraszamy na kolejne Webinarium FAOO. W końcu czerwca chcemy przedstawić Wam najświeższe doniesienia ze świata edukacji – czym żyje świat, jakie są najnowsze trendy, co może się zmienić w najbliższym czasie. Zarówno w samej edukacji, jak i w edukacji menedżerów i pracowników. Zapraszamy!

czytaj więcej