Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

XXV Webinarium FAOO - Wideo w praktyce organizacji pozarządowych

11.07.2017

Badania wskazują, że mając do wyboru tradycyjny tekst oraz materiał wideo, odbiorcy wybierają ten drugi. Dlaczego nie wykorzystać tego trendu w promowaniu i informowaniu o działaniach organizacji? XXV Webinarium FAOO pomoże Ci się za to zabrać! Już 26 lipca o 11.00 spotkanie z Łukaszem Szewczykiem z Pracowni Filmowej „Cotopaxi”. Zapraszamy!  

czytaj więcej

XXIV Webinarium FAOO - Moja zmiana czy nasza zmiana?

06.07.2017

Zapraszamy na kolejne Webinarium FAOO! Po serii wirtualnych spotkań na temat trendów w edukacji, fundraisingu i analizy strategicznej przyszedł czas na zupełnie inny temat – dobro wspólne, partnerstwo, współpraca, partycypacja, zmiana społeczna. 18 lipca, o godzinie 18.00, XXIV Webinarium FAOO z Iwoną Olkowicz!

czytaj więcej

II edycja "Strażników" - lista osób przyjętych

28.06.2017

Z przyjemnością informujemy, że kolejne osoby reprezentujące organizacje prowadzące działania strażnicze zostały przyjęte na "Kurs fundraisingu". Tym razem, do drugiej edycji programu, zakwalifikowało się 18 osób. Gratulujemy!

czytaj więcej

XXIII Webinarium FAOO - Dlaczego warto było lecieć do Atlanty?

15.06.2017

Zapraszamy na kolejne Webinarium FAOO. W końcu czerwca chcemy przedstawić Wam najświeższe doniesienia ze świata edukacji – czym żyje świat, jakie są najnowsze trendy, co może się zmienić w najbliższym czasie. Zarówno w samej edukacji, jak i w edukacji menedżerów i pracowników. Zapraszamy!

czytaj więcej

Biznes i pozarządówka – to się udaje!

09.06.2017

Doroczne spotkanie fundraiserów i fundraiserek – oraz innych osób zainteresowanych pozyskiwaniem środków – za nami. 6 czerwca, na VII Spotkaniu FAOO, spotkało się ponad 100 osób zainteresowanych tematem: „Biznes – inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od biznesu”.

czytaj więcej

II edycja "Strażników" - zaczynamy nabór!

30.05.2017

Działasz w organizacji, która realizuje działania strażnicze? Przyglądasz się poczynaniom władzy, monitorujesz zmiany prawne, obserwujesz działania biznesu? A do tego zastanawiasz się, jak pozyskać pieniądze na realizację działań? Ten projekt jest dla Ciebie!

czytaj więcej

Biznes – inwestor, partner i mecenas. O pozyskiwaniu środków od przedsiębiorstw - VII Spotkanie FAOO

10.05.2017

Zapraszamy fundraiserów, menedżerów i inne osoby zajmujące się fundraisingiem na kolejną konferencję poświęconą tematyce pozyskiwania środków. Tym razem skupimy się na współpracy organizacji z biznesem jako darczyńcą, partnerem i inwestorem. Siódme już spotkanie FAOO odbędzie się 6 czerwca 2017 roku w Warszawie.

czytaj więcej

XXII Webinarium - Analiza pola sił, czyli jak działać strategicznie w sytuacji zmiany

21.04.2017

Zapraszamy na spotkanie z myśleniem strategicznym, i to myśleniem strategicznym w kontekście zarządzania zmianą. "Analiza pola sił" to bardzo przydatne, chociaż nie stosowane powszechnie narzędzie wspierające proces podejmowania decyzji. 9 maja, 10.00 - webinarium nt. analizy pola sił.

czytaj więcej