Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

XVII Webinarium FAOO - Po co organizacjom system CRM do fundraisingu?

10.11.2016

Zapraszamy na webinarium, którego tematem jest zastosowanie systemów CRM w dzialaniach fundraisingowych organizacji pozarządowych. Czym jest CRM, do czego można wykorzystywać taki system, jak jego użycie przeklada się na pozyskiwanie środków? Już 23 listopada, o 11.00!

czytaj więcej

Narzędzia do myślenia dla Alumnów Promengo

06.11.2016

CRT, Cloud czy SIT - pojęcia te stały się właśnie zrozumiałe dla grupy Alumnów programu PROMENGO, którzy wzięli udział w dwudniowym szkolenie "Thinking Tools".

czytaj więcej

Strażnicy i strażniczki już zaczęli!

18.10.2016

Najpierw, 7 października, oficjalne rozpoczęcie kursu, a tydzień później pierwszy zjazd - "Kurs fundraisingu dla organizacji prowadzących działania strażnicze" już trwa, a jego uczestników i uczestniczki czeka kilka miesięcy pracy.

czytaj więcej

Kurs fundraisingu dla organizacji strażniczych - wkrótce zaczynamy!

30.09.2016

Już 7 października rozpoczyna się I edycja "Kursu fundraisingu dla organizacji prowadzących działania strażnicze". Uczestnicy i uczestniczki z całej Polski rozpoczną swoją naukę udziałem w webinarium, a potem - warsztaty, konsultacje, praca indywidualna.

czytaj więcej

Zakończenie 3 edycji PROMENGO

16.09.2016

10 września zakończyła się 3 edycja Programu Menedżerowie NGO PROMENGO – podobnie jak w poprzedniej edycji, w programie wzięły udział 44 osoby. Wszystkim absolwentom i absolwentkom serdecznie gratulujemy!

czytaj więcej

Czy istnieje środowisko menedżerów i menedżerek organizacji pozarządowych?

13.09.2016

Prawdopodobnie tak, chociaż do pełnego określenia, czym ono jest, jakie ma potrzeby i cele, trzeba jeszcze więcej czasu, dyskusji, zastanowienia. Ale to się zaczęło podczas Spotkania FAOO – Forum Menedżerów Organizacji Pozarządowych, które zorganizowaliśmy 9 września.

czytaj więcej

Nabór zgłoszeń do "Strażników" zakończony

13.09.2016

Wczoraj, 12 września, zakończyliśmy nabór zgłoszeń do "Kursu fundraisingowego dla organizacji prowadzących działania strażnicze". Dziękujemy za przesłanie formularzy, wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 19 września.

czytaj więcej

Kurs fundraisingu dla organizacji strażniczych - zaczynamy rekrutację!

24.08.2016

Działasz w organizacji, która realizuje działania strażnicze? Przyglądasz się poczynaniom władzy, monitorujesz zmiany prawne, obserwujesz działania biznesu? A do tego zastanawiasz się, jak pozyskać pieniądze na realizację działań? Projekt "Strażnicy" jest dla Ciebie!

czytaj więcej