Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Aktualności

Zakończenie 3 edycji PROMENGO

16.09.2016

10 września zakończyła się 3 edycja Programu Menedżerowie NGO PROMENGO – podobnie jak w poprzedniej edycji, w programie wzięły udział 44 osoby. Wszystkim absolwentom i absolwentkom serdecznie gratulujemy!

czytaj więcej

Czy istnieje środowisko menedżerów i menedżerek organizacji pozarządowych?

13.09.2016

Prawdopodobnie tak, chociaż do pełnego określenia, czym ono jest, jakie ma potrzeby i cele, trzeba jeszcze więcej czasu, dyskusji, zastanowienia. Ale to się zaczęło podczas Spotkania FAOO – Forum Menedżerów Organizacji Pozarządowych, które zorganizowaliśmy 9 września.

czytaj więcej

Nabór zgłoszeń do "Strażników" zakończony

13.09.2016

Wczoraj, 12 września, zakończyliśmy nabór zgłoszeń do "Kursu fundraisingowego dla organizacji prowadzących działania strażnicze". Dziękujemy za przesłanie formularzy, wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 19 września.

czytaj więcej

Kurs fundraisingu dla organizacji strażniczych - zaczynamy rekrutację!

24.08.2016

Działasz w organizacji, która realizuje działania strażnicze? Przyglądasz się poczynaniom władzy, monitorujesz zmiany prawne, obserwujesz działania biznesu? A do tego zastanawiasz się, jak pozyskać pieniądze na realizację działań? Projekt "Strażnicy" jest dla Ciebie!

czytaj więcej

Kursodrom nie tylko dla III sektora

23.08.2016

W zeszłym tygodniu rozstrzygnęliśmy konkurs „Certyfikat nr 1000”, którym świętowaliśmy uzyskanie przez użytkowników i użytkowniczki Kursodromu 1000 certyfikatów poświadczających zdanie testów. Zwyciężczynią została Emilia Nowicka z Nowego Tomyśla, która w czasie trwania konkursu zdobyła aż trzy certyfikaty – gratulujemy!

czytaj więcej

Forum Menedżerów Organizacji Pozarządowych - zapraszamy!

29.07.2016

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich zaprasza wszystkich menedżerów i menedżerki organizacji pozarządowych oraz inne osoby zainteresowane tematyką zarządzania na VI Spotkanie FAOO pn. „Forum Menedżerów Organizacji Pozarządowych”.

czytaj więcej

Już prawie 1000 certyfikatów Kursodrom.pl - konkurs!

22.07.2016

Wakacje w pełni, ale użytkowników Kursodromu ciągle przybywa. Podobnie jak i osób, które uzyskują certyfikat poświadczający wiedzę w różnych obszarach związanych z zarządzaniem organizacjami pozarządowymi. Zbliżamy się do 1000 wydanych certyfikatów, więc zapraszamy do konkursu!

czytaj więcej

Nie zgadzamy się z Grant Thornton - nie jest źle ze sprawozdaniami organizacji!

16.06.2016

Apelujemy, aby zabierać publicznie głos w sytuacjach, gdy w mediach publikowane są błędne i krzywdzące opinie na temat działań organizacji, formułowane w oparciu o nierzetelne raporty. Dwa dni temu taki materiał ukazał się w "Gazecie Wyborczej" - przeczytaj nasz komentarz.

czytaj więcej