Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

"Strażnicy"

NIEZALEŻNE FINANSOWANIE – SILNIEJSZE ORGANIZACJE STRAŻNICZE

Działasz w organizacji, która realizuje działania strażnicze? Przyglądasz się poczynaniom władzy, monitorujesz zmiany prawne, obserwujesz działania biznesu? A do tego zastanawiasz się, w jaki sposób pozyskać pieniądze na realizację działań? To ten projekt jest dla Ciebie!

„Niezależne finansowanie – silniejsze organizacje strażnicze” to systemowy projekt edukacyjny, dzięki któremu nauczysz się, jak skuteczniej pozyskiwać fundusze na działania swoich organizacji. Fundusze niezależne od państwowych czy samorządowych dotacji i rozstrzygnięć konkursowych, pozwalające na niezależne działanie i realizację misji organizacji.

W ramach projektu możesz – bezpłatnie i bez ograniczeń - skorzystać z kursów on-line, narzędzi interaktywnych wspierających fundraising, tutoriali przybliżających wybrane metody i techniki, filmów edukacyjnych i webinariów.

W ramach projektu zapraszaliśmy również do udziału w cyklu edukacyjnym, niestety - pierwsza edycja zakończyła się w czerwcu 2017 r., a druga (ostatnia) rozpoczęła we wrześniu 2017, więc do udziału w tej części nie zapraszamy już...

Chcesz wiedzieć więcej o projekcie? skontaktuj się z Piotrem Henzlerem, odpowiedzialnym za jego realizację - napisz phenzler (at) faoo.pl.

Projekt „Niezależne finansowanie – silniejsze organizacje strażnicze” zaczęliśmy realizować wiosną, więc nie wszystkie jego elementy są już dostępne. Jeśli chcesz znać szczegóły – zaglądaj na stronę http://faoo.pl/projekty/straznicy/ i polub profil FAOO na Facebooku!

Projekt „Niezależne finansowanie – silniejsze organizacje pozarządowe” dofinansowany został ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.