Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

6 powodów, by się zgłosić

Obecnie trwa 9 edycja PROMENGO. Informacje o naborze do kolejnej edycji będziemy zamieszczać na naszej stronie i w mediach społecznościowych najwcześniej jesienią 2024.

Sześć powodów, by się zgłosić

Dlaczego warto wziąć udział w PROMENGO? Bo czas gwałtownych zmian i niepewności to dobry moment na krytyczne przyjrzenie się organizacji i wprowadzenie zmian, które pchną ją na nowe tory. Pandemia, wojna w Ukrainie, polaryzacja społeczeństwa i szereg innych zdarzeń ostatnich lat okazały się prawdziwym testem dla wielu NGO. Mogliśmy wyraźniej dostrzec nowe możliwości i obszary wymagające zmiany. Do tego, by odmienić nasze organizacje, potrzebne będą: zintegrowany zespół, własna determinacja, odwaga i… KOMPETENCJE.

PROMENGO pomoże ci zbudować sprawnie działający zespół, własną motywację do działania i kluczowe kompetencje menedżerskie. Zmobilizuje cię do wygospodarowania czasu na rozwój i zajęcie się rozwiązaniem konkretnych problemów twojej organizacji.

Dołącz już teraz do IX edycji!

Poznaj 6 powodów, dla których warto zgłosić się do Programu. Zobacz, co jeszcze oferuje PROMENGO?

  1. Kompleksową bezpłatną ofertę programową, obejmującą najważniejsze obszary kompetencji menedżerskich. Wszystko w jednym miejscu, w ramach jednego programu.
  2. Dostęp do najlepszych specjalistów – osób łączących doświadczenie trenerskie z doświadczeniem wieloletniej pracy na rzecz organizacji lub specjalizujących się w wybranych aspektach zarządzania w ramach działalności dydaktyczno-naukowej.
  3. Nacisk na użyteczność nauczania. Przekładanie zdobywanej wiedzy i umiejętności na praktykę. Zadania zaliczeniowe to okazja do wprowadzenia zmian w organizacji, na które dotąd brakowało czasu lub kompetencji.
  4. Wiele możliwości korzystania z doświadczeń innych menedżerów i menedżerek. Wiedzieć, jak to robią inni, usłyszeć słowa wsparcia od kogoś, kto rozumie twoją sytuację - bywa bezcenne.
  5. Różnorodność form i podejść do nauczania, co pozwala uwzględnić różne style uczenia się.
  6. Czas na zajęcie się rozwojem – organizacji i swoim własnym.

Wykorzystaj okazję, aby w niecały rok stać się lepszym menedżerem! 

Zdobądź nowe kompetencje, poszerz własne horyzonty – zmień siebie oraz swoją organizację.