Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Zapraszamy do Szkoły Fundraisingu

Już po raz szósty  organizujemy bezpłatny, intensywny kurs fundraisingu skierowany w pierwszej kolejności do fundacji i stowarzyszeń mających swoje siedziby poza dużymi ośrodkami miejskimi. Rekrutacja trwa do poniedziałku 15 marca 2021.

Udział w zajęciach to okazja do wypracowania strategii fundraisingu dla własnej organizacji, poznania konkretnych technik i metod pozyskiwania funduszy, a także możliwość spotkania z doświadczonymi trenerami i trenerkami zajmującymi się fundraisingiem.

Kurs składa się z czterech dwudniowych szkoleń stacjonarnych w Warszawie, dwóch webinariów oraz czterech kursów e-learningowych. Jednym z najważniejszych elementów nauki jest samodzielne opracowanie czterech zadań wdrożeniowych i możliwość skonsultowania ich z osobami prowadzącymi zajęcia.

Tematy szkoleń:

  • 1. Wprowadzenie do fundraisingu
  • 2. Metody i techniki pozyskiwania środków oraz ich prawne uwarunkowania
  • 3. Marketing i komunikacja w fundraisingu
  • 4. Planowanie kampanii fundraisingowej

 

Szkolenia stacjonarne organizowane są raz w miesiącu – w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 14-15 kwietnia 2021, a ostatni zjazd odbędzie się w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2021. W związku z sytuacją pandemiczną organizator szkoły zastrzega sobie prawo do organizacji zajęć w formie zdalnej.

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak osoba uczestnicząca musi pokryć we własnym zakresie koszty podróży i zakwaterowania związane z udziałem w szkoleniach stacjonarnych.

Jak się zgłosić?

Do poniedziałku 15 marca 2021 należy wypełnić i wysłać formularz online za pośrednictwem strony www.faoo.pl. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 22 marca 2021.

Więcej informacji?

Przed wypełnieniem aplikacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu:

Zobacz program Szkoły Fundraisingu FAOO

Pobierz regulamin Szkoły Fundraisingu FAOO

Szkoła Fundraisingu FAOO jest organizowana w ramach Programu Edukacji Fundraisingowej, dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Powrót do listy