Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Jak stworzyć fundraisingowy plan? Seminarium FAOO 20 marca 2024

Jak planować pozyskiwanie funduszy od osób indywidualnych w czasach ciągłej zmiany? Która z fundraisingowych technik i metod powinna być w danym momencie priorytetem? W co warto inwestować przy ograniczonych zasobach? Na te i inne pytania odpowie Richard Docwra podczas bezpłatnego, jednodniowego warsztatu stacjonarnego 20 marca 2024 w Warszawie. Docwra to brytyjski ekspert z 25-letnim stażem, który pracował dla takich organizacji jak WWF, Oxfam oraz Green Party, a obecnie kieruje konsultingową agencją ChangeStar.

Dlaczego warto się zapisać?
• Dowiesz się, jak krok po kroku stworzyć fundraisingowy plan pozyskiwania funduszy od osób indywidualnych oraz poznasz konkretne pomysły na utrzymanie relacji z darczyńcami.
• Będziesz mieć okazję do poznania różnych sposobów konwersji, upgrade’u i obsługi indywidualnych darczyńców.
• Poznasz zasady efektywnego budowania i rozwijania relacji z darczyńcami.
• Przećwiczysz w praktyce korzystanie z prostych schematów przydatnych do tworzenia planów fundraisingowych.
• Spotkasz się z innymi fundraiserami i fundraiserkami, co pozwoli na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów.

UWAGA! Seminarium nie będzie tłumaczone – konieczna znajomość języka angielskiego.

Gdzie i kiedy?
Seminarium odbędzie się w środę 20 marca 2024 w sali konferencyjnej Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Warszawie, przy ul. Królowej Marysieńki 48, w godz. 10.00-16.00. Rejestracja od godz. 9.30.

Kto powinien uczestniczyć?
Na zajęcia w pierwszej kolejności zapraszamy osoby praktycznie zajmujące się fundraisingiem w organizacjach, które mają już doświadczenie w pozyskiwaniu środków od darczyńców indywidualnych.

Jak się zgłosić?
Formularz online należy wypełnić i wysłać do czwartku 14 marca 2024. O przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników i uczestniczek seminarium poinformujemy w piątek 15 marca 2024.

Więcej informacji?
Pobierz szczegółowy program spotkania wraz z biogramem prowadzącego.

Seminarium jest organizowane dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Powrót do listy