Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Gdy myślimy o pozyskaniu darczyńców regularnych… Trzy webinaria FAOO o fundraisingowych narzędziach

Zapraszamy na edukacyjne spotkania online o technologicznych rozwiązaniach, które pomogą usprawnić działania organizacji skierowane do darczyńców.

Podczas webinariów przyjrzymy się szczególnie tym narzędziom, które pozwalają na budowanie trwałych relacji i pozyskiwanie regularnych darowizn. O swoich doświadczeniach opowiedzą eksperci: Magdalena Brzeska (Axcelo), Przemysław Leszko (CAF CALL) oraz Dariusz Kasperski (CRM4NGO).

Webinaria odbędą się w kolejne czwartki: 16, 23 i 30 marca 2023. Wszystkie rozpoczynają się o godzinie 11.00.

 

Do kogo skierowany jest nasz edukacyjny cykl?

Zapraszamy fundraiserów i fundraiserki oraz osoby zarządzające organizacjami pozarządowymi. Webinaria przygotowaliśmy z myślą o tych organizacjach, które prowadzą już działania fundraisingowe w podstawowym zakresie i planują ich rozwinięcie oraz liczą się z koniecznością dokonania potrzebnych inwestycji.

Dlaczego warto się zapisać? Osoby uczestniczące w webinariach:

- będą miały okazję przekonać się dlaczego wybór metod i narzędzi do pozyskiwania funduszy to nie pierwszy, ale ostatni etap pracy nad fundraisingowym planem, czy fundraisingową strategią organizacji,

- dowiedzą się czym są tzw. leady, jak je pozyskiwać i wykorzystać w fundraisngu, a także, jakie dane są potrzebne do tego, aby opracować profil darczyńcy organizacji i do czego może nam się to przydać,

- poznają kryteria, które powinna spełniać organizacja, która planuje wdrożenie takiego systemu, jak CRM, uruchomieniu polecenia zapłaty, czy zrealizowaniu kampanii telemarketingowej,

- zapoznają się z zasadami współpracy i wyceny usług podwykonawców, którym zlecamy realizację zadań związanych z fundraisingiem.

Zapisy i zasady udziału w edukacyjnym cyklu

Oferta jest bezpłatna. Aby się zgłosić należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny. Osoby zapisane otrzymają wiadomość zwrotną z linkiem do platformy ZOOM. Na każde webinarium obowiązują osobne zapisy.

Zapisz się na webinarium:

16 marca 2023 r. z udziałem Magdaleny Brzeskiej (Axcelo)

23 marca 2023 r. z udziałem Przemysława Leszki (CAF CALL)

30 marca 2023 r. z udziałem Dariusza Kasperskiego (CRM4NGO)

Więcej informacji?

Pobierz szczegółowy program cyklu edukacyjnego wraz z opisem webinariów oraz sylwetkami prowadzących.

***
Webinaria są organizowane dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

 

Powrót do listy