Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Skuteczny fundraising w ciągle zmieniającym się świecie. Stacjonarne seminarium FAOO 26 kwietnia 2022

Zapraszamy na bezpłatny, praktyczny i interaktywny warsztat o digital fundraisingu, który poprowadzi Björn Lampe – twórca największej platformy internetowej do pozyskiwania funduszy na cele społeczne w Niemczech.

Pandemia, wojna w Ukrainie, czy kryzys klimatyczny to bezprecedensowe wyzwania z którymi musimy się ostatnio mierzyć. Jak im sprostać, na kim się wzorować, które modele wykorzystać i czego unikać, gdy planujemy pozyskać nowych darczyńców za pomocą cyfrowych kanałów komunikacji? Na te i inne pytania odpowiemy podczas zajęć prowadzonych przez eksperta z Berlina.

UWAGA! Seminarium nie będzie tłumaczone – konieczna znajomość języka angielskiego.

Gdzie i kiedy?

Seminarium odbędzie się we wtorek 26 kwietnia 2022 w sali konferencyjnej im. J. Turowicza w Warszawie, przy ul. Sapieżyńskiej 10a, w godz. 9.30-16.00. Rejestracja od godz. 9.00.

Kto powinien uczestniczyć?

Na zajęcia zapraszamy osoby praktycznie zajmujące się fundraisingiem w organizacjach, które mają już doświadczenie w pozyskiwaniu środków online i dysponują zasobami niezbędnymi do tego, by rozwinąć tę formę fundraisingu.

Jak się zgłosić?

Należy wypełnić i wysłać formularz online do 19 kwietnia 2022. O przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników seminarium poinformujemy 20 kwietnia 2022

Więcej informacji?

Pobierz szczegółowy program seminarium.

***
Seminarium jest organizowane w ramach Programu Edukacji Fundraisingowej, dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Powrót do listy