Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Organizacje gotowe na przyszłość. Spotkanie menedżerek i menedżerów NGO

Spotkanie dla menedżerek i menedżerów organizacji pozarządowych, czujących, że ich organizacje muszą być dobrze przygotowane na wyzwania, które przyniesie przyszłość – już 19 października, w Warszawie.

Zarządzasz organizacją pozarządową? Przytłacza Cię tempo zmian i złożoność otoczenia? Nie wiesz, czy Twoja fundacja lub stowarzyszenie są gotowe na wyzwania, które pojawią się jutro? Chcesz dowiedzieć się, jak radzą sobie z tym inne organizacje? Weź udział w spotkaniu menedżerek i menedżerów NGO „Organizacje gotowe na przyszłość”.

Wydarzenie, organizowane w ramach projektu Mobilna Akademia NGO (MANGO), skierowane jest do osób zarządzających małymi i dużymi organizacjami, które poszukują odpowiedzi na powyższe pytania i chcą przygotować swoje organizacje – i siebie – na zmiany, jakie wcześniej czy później dosięgną sektor społeczny i działające w nim organizacje.

Co w programie?

Spotkanie „Organizacje gotowe na przyszłość” składa się z 3 części. Pierwsza część, przegląd polecanych praktyk dotyczących przygotowywania się organizacji na przyszłość, wprowadzi osoby uczestniczące w temat i zainspiruje do myślenia o zmianach we własnych organizacjach. Druga część, pod wspólnym hasłem: „Praktyka – wczoraj i dziś. Pytania o jutro”, to sześć prezentacji doświadczeń konkretnych organizacji pozarządowych, w trzech obszarach tematycznych: „Organizacja i jej otoczenie”, „Pozyskiwanie środków na działalność (i nie tylko)” oraz „Struktura i organizacja pracy”. Na koniec, w trzeciej części ("Nowe modele NGO - scenariousze przyszłości"), pojawi się okazja do wspólnego namysłu nad przyszłością i modelami, według których mogą działać organizacje pozarządowe.

Szczegółowy program można pobrać tutaj:
Program spotkania "Organizacje gotowe na przyszłość"

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w spotkaniu „Organizacje gotowe na przyszłość”, należy do 10 października 2023 r. wypełnić (i wysłać) formularz zgłoszeniowy. Do 12 października wszystkie osoby, które się zgłosiły, otrzymają informację o przyjęciu lub nieprzyjęciu na wydarzenie.

Formularz zgłoszeniowy

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ponadto zapewniony jest lunch i serwis kawowy nieuwzględniające specjalnych preferencji lub potrzeb żywieniowych.

Osoby, których organizacje znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, mogą ubiegać się o zwrot kosztów podróży, nie gwarantujemy jednak zwrotu pełnych kosztów wszystkim zainteresowanym. Chęć otrzymania zwrotu kosztów podróży należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Zgłoś się – zdobądź wiedzę, która pomoże Ci przygotować Twoją organizację na przyszłość!

Powrót do listy