Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Błędy w zarządzaniu zespołem rozproszonym?

Zapraszamy na bezpłatne webinarium poświęcone zarządzaniu zespołami rozproszonymi, a w szczególności – błędom w zarządzaniu, jakie można popełnić, ale których można (i trzeba) uniknąć. Spotkanie zaplanowane zostało na 14 lipca, na godzinę 16:00.

Od niemal półtora roku sporo zespołów organizacji pozarządowych pracuje zdalnie. Czy to oznacza, że wtedy pojawiły się zespoły rozproszone w sektorze pozarządowym? Oczywiście – nie! Po pierwsze, nie wszystkie organizacje przeszły na prawdziwie zdalną pracę, a po drugie – część z nich już od dawna (od początku) działa w takim realiach – bo zarządy rozsiane są po całej Polsce i Europie, bo organizacja ma oddziały w różnych miastach, bo po prostu osoby zarządzające stwierdziły, że system zdalny (lub mieszany) jest lepszy.

Tak czy tak: zespoły rozproszone w sektorze non-profit były, są i będą. Niezależnie od stopnia natężenia zagrożenia epidemiologicznego.

Co to oznacza dla osób zarządzających zespołami? Że powinny zarządzać trochę inaczej niż w przypadku zespołów „tradycyjnych”, „stacjonarnych” czy jak nazwać zespoły „nierozproszone”. I jeśli Ty zarządzasz takim zespołem – to zaproszenie jest właśnie dla Ciebie!

Przez godzinę nie da się omówić całego tematu, ale planujemy przyjrzenie się:

1. specyfice działania zespołów rozproszonych
2. dysfunkcjom zespołowym typowych dla tego typu środowisk
3. popularnym błędom popełnianym przez osoby zarządzające
4. sposobom na uniknięcie błędów w zarządzaniu

62 Webinarium FAOO - Zarządzanie zespołem rozproszonym - jak uniknąć typowych błędów?

14 lipca, środa, 16:00

Link do rejestracji

Osoba prowadząca:
Piotr Henzler

Edukator, trener i superwizor, socjolog ze specjalizacją socjologia organizacji pracy i zarządzania. Specjalizuje się w zarządzaniu organizacjami pozarządowymi, m.in. w zarządzaniu zespołami i zarządzaniu zmianą. Autor i realizator programów edukacyjnych i rozwojowych z zakresu zarządzania organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, a także edukacji osób dorosłych, w tym edukacji online. Członek zespołu Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich

Powrót do listy