
Z przyjemnością informujemy, że kolejne osoby reprezentujące organizacje prowadzące działania strażnicze zostały przyjęte na "Kurs fundraisingu". Tym razem, do drugiej edycji programu, zakwalifikowało się 18 osób. Gratulujemy!
"Kurs fundraisingu dla organizacji prowadzących działania strażnicze" realizowany jest w ramach projektu "Niezależne finansowanie - silniejsze organizacje strażnicze" i dofinansowany jest ze środków FIO.
Obejmuje 5 zjazdów stacjonarnych, naukę online, konsultacje eksperckie i koleżeńskie i inne formy edukacji i dzielenia się wiedzą. Kurs zaczyna się we wrześniu, a kończy w czerwcu przyszłego roku.
Więcej informacji na temat kursu i calego projektu (np. otwartych webinariów czy pakietu edukacyjnego online) znaleźć można w specjalnej zakładce na stronie www.faoo.pl.
Do II edycji "Kursu fundraisingu dla osób prowadzących działania strażnicze" zakwalifikowały się następujące osoby (w kolejności alfabetycznej).
Aneta Marczyk | Fundacja Panoptykon |
Anna Barabasz | Żywiecka Fundacja Rozwoju |
Anna Gryta | Fundacja Miasto Obywatelskie Lubartów |
Dawid Chachulski | Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomickiej |
Grzegorz Wójkowski | Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides |
Iwona Adamska-Sala | Fundacja Rodzić po Ludzku |
Kamil Nowak | Fundacja Wiedzieć Więcej |
Krzysztof Jakubowski | Fundacja Wolności |
Maciej Mandelt | Stowarzyszenie na rzecz Integracji Społeczeństwa Wielokulturowego NOMADA |
Maciej Nazarewicz | Społeczny Komitet ds. AIDS |
Magdalena Gajda | Fundacja Osób Chorych na Otyłość OD-WAGA |
Magdalena Rutkiewicz | Fundacja Projekt Starsi |
Magdalena Zadrąg | Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze |
Marcin Lewandowski | Fundacja Star of Life |
Martyna Bójko | Sieć Obywatelska - Watchdog Polska |
Mirosław Tłomak | Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomickiej |
Pauina Adamczak | Stowarzyszenie Interwencji Prawnej |
Paweł Pawłowski | Fundacja Lepsze Niepołomice |
Robert Chomicki | Stowarzyszenie Rozwoju "Inspiracje" |
Serdecznie gratulujemy!
Powrót do listy