Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Jak skutecznie komunikować się z tymi, którzy nas wspierają, lubią i są dla nas ważni?

Zapraszamy na cykl webinariów poświęconych komunikacji organizacji. O co zadbać, żeby sympatyczki, darczyńcy czy inne osoby, które interesują się naszymi działaniami, dowiedziały się właśnie tego, czego potrzebują? Weź udział w trzech marcowych webinariach i zadbaj o lepszą komunikację!

Webinaria poświęcone będą sztuce języka i wykorzystaniu jej zarówno na etapie planowania, jak i realizowania działań komunikacyjnych, landing page, czyli miejcu dokąd (często? czasem?) kierujemy odbiorców komunikacji, żeby uzyskali więcej informacji oraz e-mailingowi, czyli innemu sposobowi informowania (czasem kierującemu zresztą do landin page).

 

 

Dlaczego warto się zapisać? Bo osoby, które wezmą udział w webinariach:

• będą lepiej przygotowane do prowadzenia działań komunikacyjnych, zarówno w zakresie treści przekazywanej odbiorcom, jak i wykorzystania narzędzi wspierających budowanie relacji,

• przyjrzą się sposobom budowania relacji i zwiększania zaangażowania, w szczególności storytellingowi i „rozmowom”, toczonym w szczególnym trójkącie, łączącym odbiorców, media tradycyjne i media społecznościowe,

• dowiedzą się, czym jest i jak wykorzystać tzw. landing page; a ci, którzy już z niej korzystają, poznają sposoby na robienie tego lepiej,

• poznają zasady, które warto stosować korzystając z e-mailingów, dotyczące segmentacji, personalizacji, automatyzacji i analizy wyników.

Do kogo skierowane są webinaria?

Zapraszamy osoby zajmujące się komunikacją w organizacjach. Zarówno na poziomie strategicznym, które planują i wdrażają strategie oraz kampanie komunikacyjne i promocyjne, jak i te, które swoją codzienną pracą utrzymują (lub starają się utrzymać) kontakt z osobami, które korzystają z usług organizacji, które wspierają je lub po prostu interesują się tym, co organizacja robi.

Webinaria przygotowaliśmy z myślą o tych organizacjach, które prowadzą już działania komunikacyjne i chcą robić to lepiej – skuteczniej, ciekawiej, z większym sensem i lepszym przełożeniem na zaangażowanie odbiorców.

Zapisy i zasady udziału w webinariach

Oferta jest bezpłatna. Aby się zgłosić należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny. Osoby zapisane otrzymają wiadomość zwrotną z linkiem do platformy ZOOM. Na każde webinarium obowiązują osobne zapisy.

Zapraszamy!

Zapisz się na pierwsze webinarium, z udziałem Arkadiusza Szczegodzińskiego (Propsy PR)

Sztuka języka. Od planowania do efektywnego komunikowania
wtorek, 12 marca 2024 r., godz. 12.00

Zapisz się na drugie webinarium, z udziałem Jana Barana

Landing page, czyli jak zainteresowanie odbiorcy przekuwać w działania
wtorek, 19 marca 2024 r., godz. 12.00

Zapisz się na trzecie webinarium, z udziałem Michała Serwińskiego (hello octopus)

Jak angażować ludzi w działania organizacji społecznej z pomocą e-maili?
wtorek, 26 marca 2024 r., godz. 12.00

Nagrania ze spotkań będą udostępnione na platformie Kursodrom.pl oraz w kanale YouTube FAOO.

Więcej informacji?

Pobierz szczegółowy program webinariów wraz z sylwetkami prowadzących.

***

Webinaria są organizowane dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Powrót do listy