Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

IX edycja Programu Menedżerowie NGO PROMENGO

Uruchomiliśmy rekrutację do IX edycji Programu Menedżerowie NGO PROMENGO. Na zgłoszenia do rocznego, bezpłatnego kursu zarządzania organizacjami pozarządowymi czekamy do końca września 2023.

PROMENGO łączy szkolenia stacjonarne, naukę online, wymianę doświadczeń oraz praktyczne wdrażanie indywidualnych rozwiązań zarządczych. Cykl szkoleń obejmuje 9 obszarów tematycznych: fundraising, zarządzanie zespołem, planowanie strategiczne, elementy prawa w praktyce organizacji pozarządowych, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, zarządzanie projektami, zarządzanie finansami i umiejętności interpersonalne. W tej edycji oferujemy też dodatkowy, fakultatywny warsztat na temat bezpieczeństwa cyfrowego organizacji. Otwarcie programu odbędzie się 16 listopada 2023, natomiast zakończenie zaplanowaliśmy na październik 2024.

Dla kogo PROMENGO? 

Do programu zapraszamy wszystkich, którzy wierzą, że do dobrego, efektywnego i sprawnego kierowania nie wystarczą zapał, entuzjazm i poświęcenie, ale też niezbędna jest konkretna wiedza i umiejętności. Aplikujące osoby powinny aktualnie pełnić funkcje menedżerskie w organizacjach pozarządowych oraz móc wykazać się minimum 2-letnim doświadczeniem w zarządzaniu.  PROMENGO zostało przygotowane dla osób, które pracują w doświadczonych organizacjach – posiadających stały zespół i własny majątek.

Dołącz do grona 300 zadowolonych absolwentek i absolwentów Programu z całej Polski!

Co oferuje PROMENGO?

- Dostęp do najlepszych specjalistów z różnych dziedzin – osób łączących doświadczenie trenerskie z praktycznym.
- 260 godzin nauki, w tym ok. 150 godzin przeznaczonych na szkolenia stacjonarne.
- Nacisk na użyteczność nauczania – przekładanie zdobywanej wiedzy i umiejętności na praktykę.
- Możliwości korzystania z doświadczeń innych menedżerów i menedżerek NGO.
- Czas na zajęcie się rozwojem – organizacji i swoim własnym.

Udział w PROMENGO jest bezpłatny, uczestnicy/uczestniczki we własnym zakresie pokrywają koszty podróży i zakwaterowania.

Więcej informacji?

Przed wysłaniem aplikacji należy zapoznać się z dodatkowymi informacjami w zakładce PROMENGO.

Jak się zgłosić? 

Formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce PROMENGO należy wypełnić i wysłać do 30 września 2023. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone do 13 października 2023.

PROMENGO to program, który zmienia organizacje.
Czy zmieni także Twoją? Zgłoś się i sprawdź!

Program realizowany jest dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Powrót do listy