Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Pierwsze 100 dni z fundraisingiem

Zapraszamy na trzy edukacyjne webinaria oraz zestaw materiałów do samodzielnej nauki na e-learningowej platformie Kursodrom.pl. Celem cyklu jest dostarczenie podstawowych informacji o tym, jak wdrażać fundraising ze źródeł prywatnych w organizacji pozarządowej w ciągu pierwszych 100 dni.

Webinaria odbędą się w czwartki: 25 lutego (Komunikacja i misja organizacji), 11 marca (Warsztat fundraisera i fundraiserki) oraz 25 marca 2021 (Obowiązkowy zestaw narzędzi na początek). Wszystkie rozpoczynają się o godzinie 10.00.

Dla kogo jest cykl?

Oferta została przygotowana z myślą o organizacjach z małą strukturą, o niewielkim budżecie. Wśród takich podmiotów częstą praktyką jest dzielenie zadań związanych z fundraisingiem pomiędzy osoby zarządzające, które nie mogą na to poświęcić wystarczająco dużo czasu. Zdarza się również, że organizacja wytypowała już osobę, która ma zajmować się pozyskiwaniem funduszy, ale brakuje jej doświadczenia, wiedzy i fundraisingowych umiejętności.

Zapisy i zasady udziału w edukacyjnym cyklu

Oferta jest bezpłatna. Obowiązuje limit maksymalnie 100 osób uczestniczących w jednym webinarium. Aby się zgłosić należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny. Osoby zakwalifikowane otrzymają wiadomość zwrotną z linkiem do platformy ZOOM. Na każde webinarium obowiązują odrębne zapisy. Zwracamy uwagę na konieczność zapewnienia sobie odpowiedniego sprzętu i łącza. Listę rekomendowanych materiałów do samodzielnej nauki, wraz z linkami otrzymają osoby, które zarejestrują się przynajmniej na jedno webinarium.

Zapisz się na webinarium 11 marca 2021.

Więcej informacji?

Pobierz szczegółowy program edukacyjnego cyklu wraz z opisem webinariów oraz sylwetkami prowadzących.
***
Edukacyjny cykl jest organizowany w ramach Mobilnej Akademii NGO MANGO, projektu realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

 

Powrót do listy