Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Na straży skarbu. Czyli o tym, jak skutecznie zbierać pieniądze - XIV Webinarium FAOO

Planowanie kampanii fundraisingowej to jeden z kluczowych momentów dla każdej organizacji, która chce pozyskać fundusze na swoje działania z tzw. rynku. Czy postawić na media tradycyjne czy społecznościowe? Wysłać list czy zadzwonić? A przede wszystkim – do kogo się zwrócić z prośbą o wsparcie? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi podczas kolejnego webinarium poświęconemu fundraisingowi.

Już 28 kwietnia o 15.00 wirtualne spotkanie z Bartoszem Sokolińskim z Fundujesz.pl, który w czasie godzinnego webinarium zajmie się ważnymi kwestiami z zakresu zdobywania środków na działania organizacji pozarządowych, opierając się na przypadkach (często prawdziwych) – mniej lub bardziej udanych – kampanii fundraisingowych. Bartosz zaprezentuje metody planowania i zarządzania kampaniami, czynniki decydujące o wyborze grup docelowych czy kanałów dotarcia. Zaprezentuje również, z jakich narzędzi sam korzysta podczas prowadzenia kampanii fundraisingowych.

Webinarium skierowane jest do wszystkich zainteresowanych planowaniem kampanii fundraisingowej, szczególnie jednak zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli organizacji realizującej działania strażnicze. Pozyskiwanie środków na tego typu działalność wiąże się często z dodatkowymi trudnościami - razem możemy zastanowić się, jak sobie z nimi radzić!

Zapraszamy! 28 kwietnia 15.00

Już teraz możesz wejść do pokoju webinaryjnego i skorzystać z poczekalni. Albo wróć tu przed samym webinarium.

A jeśli korzystasz z Facebooka, to zapisz się na wydarzenie, a dostaniesz przypomnienie o zaczynającym się webinarium!

Bartosz Sokoliński
Doradca, inwestor, wizjoner. Przez ponad 15 lat był współwłaścicielem i prezesem w  grupie firm marketingowych oraz firmy IT. Założył pierwszą platformę crowdfundingową dla trzeciego sektora – fundujesz.pl, think tank społeczno-polityczny – Forum Od-Nowa oraz ruch na rzecz lepszej nauki w Polsce – Obywateli Nauki. Zajmuje się zarządzaniem, kreowaniem wizji, nadzorowanie strategii, rozwojem innowacji oraz szkoleniami i warsztatami kreatywnymi.

Doradza i prowadzi szkolenia z zakresu komunikowania za pośrednictwem mediów tradycyjnych i społecznościowych, content marketingu, crowdfundingu, prowadzenia prezentacji, kreatywności, strategii, ux oraz edukacji.

____________________________________________________________

Webinarium realizowane jest w ramach projektu: „Niezależne finansowanie – silniejsze organizacje strażnicze”. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Powrót do listy