Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Przejmij kontrolę - zarządzanie bez stresu (?)

Asana to specjalna pozycja ciała, która sprzyja osiągnięciu równowagi, działa harmonizująco na emocje i psychikę. W klasycznej jodze znane jest aż 86 asan. Ale Asana to też narzędzie on-line wspierające zarządzanie, które pomaga zespołom osiągać ich cele, a menedżerom i liderom organizacji zachować równowagę i spokój ducha. A narzędzi takich jest znacznie więcej!

XIII Webinarium FAOO to okazja, żeby zanurzyć się w świat aplikacji on-line wspomagających zarządzanie. Noemi Gryczko, która będzie ekspertką podczas tego wirtualnego spotkania, zaprasza:

„Podczas webinarium opowiem:

  • jak uprościć sobie życie dzięki wykorzystywaniu Asany i innych narzędzi ICT wspierających zarządzanie w organizacji?
  • jak na bieżąco śledzić postępy i zapobiegać kryzysom w małych i większych projektach w rozproszonych zespołach?
  • jak motywować siebie i zespół by osiągnąć upragnione efekty?”

 

XIII Webinarium FAOO odbędzie się w środę, 13 kwietnia, o 10.00 – zapraszamy!

Jeśli już chcesz wejść do pokoju, w którym odbywa się webinarium, kliknij na to zdanie:)

„Dzięki takim narzędziom jak Asana, skupisz się na tym, co najważniejsze, a zespół Twojej organizacji będzie miał jasność, jak przebiega realizacja projektu i kto za co odpowiada.”zachęca Noemi Gryczko.

Noemi Gryczko współtworzyła Program Rozwoju Bibliotek (PRB) Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności www.biblioteki.org. Przez 6 lat zarządzała komponentami PRB – m.in. „Organizacje pozarządowe bibliotekom, „LABiB – dziel się wiedzą, mnóż pomysły” www.labib.pl, „Tablety w bibliotece. Promuje wykorzystywanie nowych technologii wśród NGOs i instytucji kultury. Pomaga promować innowacje w edukacji i biznesie.

twitter: @noe_gryczko
mail: noe.gryczko@gmail.com

 

Powrót do listy