Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Jak chwalić się liczbami w organizacji pozarządowej?

Zapraszamy na webinarium poświęcone liczbom i danym w komunikacji organizacji pozarządowej. Klaudia Stano, ekspertka zajmującą się analizą i prezentacją danych, opowie 21 marca o 11.00 co zrobić, żeby liczby i dane zamienić w historie i dotrzeć do właściwych odbiorców.

Zapraszamy na godzinne webinarium poświęcone liczbom w komunikacji organizacji pozarządowej. A konkretnie – temu, jak o tych liczbach opowiadać, aby osiągać założony cel. Mamy nadzieję, że spotkanie z ekspertką zainspiruje do tego, aby czytelnie, kreatywnie i przekonująco komunikować dane organizacji darczyńcom, sponsorom i partnerom. Ku ich zadowoleniu i dla rozwoju fundacji lub stowarzyszenia.

 

Dlaczego warto się zapisać? Bo osoby, które wezmą udział w webinarium:

• zainspirują się przykładami data storytellingu różnych organizacji z Polski i z zagranicy,,

• dowiedzą się, jak ubierać dane organizacji w kontekst i metafory po to, aby skuteczniej trafiały do odbiorców i na dłużej zapadały im w pamięć,,

• poznają darmowy program, za pomocą którego intuicyjnie stworzą proste i czytelne wykresy (intuicyjna alternatywa dla arkusza kalkulacyjnego).

Do kogo skierowane są webinaria?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niemniej webinarium zaprojektowane jest z myślą o osobach, które zajmują się komunikacją, fundraisingiem oraz budowaniem relacji z partnerami organizacji i chcą pisać oraz mówić o liczbach tak, aby to było ciekawe.

Zapisy i zasady udziału w webinarium

Oferta jest bezpłatna. Aby się zgłosić należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny. Osoby zapisane otrzymają wiadomość zwrotną z linkiem do platformy ZOOM.

Zapraszamy!

Zapisz się na webinarium z Klaudią Stano!

Jak chwalić się liczbami w organizacji pozarządowej?
czwartek, 21 marca 2024 r., godz. 11.00

Nagranie webinarium będzie udostępnione na platformie Kursodrom.pl oraz w kanale YouTube FAOO.

Więcej informacji?

Pobierz szczegółowy program webinarium wraz z sylwetką prowadzącej.

***

Webinaria zorganizowano w ramach Mobilnej Akademii NGO MANGO realizowanej z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Powrót do listy