Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Porozmawiajmy o prawie pracy – zapraszamy na dwa webinaria FAOO

Podczas spotkań online, których gośćmi będą adwokaci: dr Artur Rycak oraz Karolina Stawicka, porozmawiamy o uwarunkowaniach prawnych pracy zdalnej, sposobach prawidłowego jej regulowania oraz rozliczania w praktyce działania organizacji pozarządowej. Nie zabraknie też informacji o podstawach prawnych oraz praktycznych sposobach włączenia w funkcjonowanie fundacji i stowarzyszeń regulacji antydyskryminacyjnych i antymobbingowych. Obydwa webinaria poprowadzi ekspert FAOO Grzegorz Wiaderek.

Do kogo skierowane są webinaria?

Oferta została przygotowana z myślą o organizacjach z małą strukturą, o niewielkim budżecie. Wśród takich podmiotów rzadkie jest korzystanie z profesjonalnej i płatnej pomocy prawnej. Tym bardziej ważne jest, by posiadać aktualną, podstawową wiedzę o prawnych uwarunkowaniach funkcjonowania organizacji oraz umiejętności minimalizowania ryzyka prawnego prowadzonych działań.

Zapisy i zasady udziału w webinariach

Oferta jest bezpłatna. Aby się zgłosić należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny. Osoby zapisane otrzymają wiadomość zwrotną z linkiem do platformy ZOOM. Na każde webinarium obowiązują osobne zapisy.

Zapraszamy!

Zapisz się na pierwsze webinarium, z udziałem dr. Artura Rycaka

Praca zdalna – przepisy, uregulowania wewnętrzne, dobre praktyki
czwartek, 25 stycznia 2024 r., godz. 15.30

Zapisz się na drugie webinarium, z udziałem adwokat Karoliny Stawickiej

Regulacje antydyskryminacyjne i antymobbingowe w organizacji
czwartek, 1 lutego 2024 r., godz. 15.30

Nagrania ze spotkań będą udostępnione na platformie Kursodrom.pl oraz w kanale YouTube FAOO.

Więcej informacji?

Pobierz szczegółowy program webinariów wraz z sylwetkami prowadzących.

***

Webinaria zorganizowano w ramach Mobilnej Akademii NGO MANGO realizowanej z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Powrót do listy