Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Kursonatki i Kursonauci 2023 - zapraszamy do udziału w badaniu!

Zapraszamy do udziału w badaniu Kursonautów i Kursonautek, czyli osób korzystających z platformy e-learningowej Kursodrom.pl. Jesteśmy bardzo ciekawi, co myślicie o największej w Polsce platformie e-learningowej skierowanej do osób z sektora pozarządowego, jak z niej korzystacie, co Wam się podoba, a co przeszkadza.

Poprzednie badanie robiliśmy trzy lata temu - przez ten czas przybyło wiele Kursonautek i wielu Kursonautów, ale wiemy też, że ci, którzy byli z nami od dawna, również nas nie opuścili.

Zapraszamy Was wszystkich - niezależnie od stażu na Kursodromie - do badania, które zajmie około 10-15 minut. A dla nas jest bardzo ważne, bo po każdym badaniu staramy się wprowadzać zmiany, które powodują, że Kursodrom staje się jeszcze bardziej przydatny i przyjazny.

Badanie jest anonimowe. Ale jeśli chcesz otrzymać od nas upominek książkowy o charakterze promocyjnym, który wyślemy do co 7 osoby, która wypełni ankietę, poprosimy Cię o podanie adresu e-mail i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Weźmiiesz udział w badaniu? Kliknij w link poniżej, żeby przejść do ankiety!
https://bit.ly/badanie-kursonautek-i-kursonatow-2023

Powrót do listy