Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Nie zwracaj się do głów, lecz do serc — historie w promocji i PR organizacji

Zapraszamy na bezpłatne webinarium poświęcone opowiadaniu historii (storytellingowi), które budują zainteresowanie, wzbudzają emocje i zwiększają zaangażowanie klientek i klientów organizacji. Już 18 maja o 14:00 – zarejestruj się już dziś!

Dlaczego historie? Dlaczego storytelling? Ludzie szybko zapomną, co im powiedzieliśmy i co dla nich zrobiliśmy, ale nie zapomną, jak dzięki nam się poczuli, jakie emocje w nich się uruchomiły. I te emocje powinny pojawić się w komunikacji i promocji marki czy organizacji. Warto zwracać się do słuchaczy poprzez historie — zgrabnie przedstawionym ciągiem przyczynowo skutkowym o ładunku emocjonalnym na tyle silnym, by zachęcić ich do działania.

Podczas webinarium pochylimy się nad zagadnieniem storytellingu w komunikacji organizacji, narzędziami i przykładami, jak wykorzystują je inne organizacje. Opowiemy, jak zacząć tworzyć historie, które poruszą odbiorców i o czym nie zapomnieć, żeby już za pierwszym razem zobaczyć ich efekty.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium – 18 maja, godzina 14:00

Zarejestruj się już dziś, a otrzymasz powiadomienie, żeby nie przegapić spotkania!

Osoba prowadząca:
Mateusz Rączka
magister inżynier automatyki AGH w Krakowie, z zamiłowania mówca i trener, z serca działacz społeczny. Lider zespołów w branży digital marketingu i consultingu. Doświadczenia biznesowe zdobywał w firmach audytowych, biurach konstrukcyjnych i agencjach kreatywnych. W warsztatowych salach i na scenicznych deskach spędził już 5 lat. Miłośnik gier planszowych, sportów zespołowych i interakcji międzyludzkich.

Powrót do listy