Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Fundraisingowa transformacja cyfrowa. Stacjonarne seminarium FAOO 9 grudnia 2022 r.

Zapraszamy na bezpłatny, praktyczny i interaktywny warsztat prowadzony przez Bertie Bosrédona – doświadczonego francuskiego eksperta i praktyka, który doradza takim organizacjom, jak Amnesty International, UNICEF czy Międzynarodowy Czerwony Krzyż.

W trakcie warsztatu zostanie zaprezentowany krok po kroku model wdrożenia cyfrowej transformacji, która pozwala zwiększyć skuteczność i efektywność fundraisingu. Odpowiemy też na pytania o to, jak zmierzyć poziom cyfrowej dojrzałości organizacji, czy w jaki sposób wybrać najlepsze technologiczne rozwiązania i narzędzia dla organizacji. Dowiemy się także czym są „cross-organizational journeys” i jak je wykorzystać do wdrożenia zmiany w organizacji. Rozprawimy się także z najczęściej występującymi mitami na temat cyfrowego fundraisingu.

UWAGA! Seminarium nie będzie tłumaczone – konieczna znajomość języka angielskiego.

Gdzie i kiedy?
Seminarium odbędzie się w piątek 9 grudnia 2022 w sali konferencyjnej Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Warszawie, przy ul. Królowej Marysieńki 48, w godz. 10.00-16.00. Rejestracja od godz. 9.30.

Kto powinien uczestniczyć?
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy w pierwszej kolejności praktyków – fundraiserów i fundraiserki, osoby zarządzające oraz ekspertów i ekspertki zajmujące się pozyskiwaniem funduszy dla organizacji oraz wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych.

Jak się zgłosić?
Należy wypełnić i wysłać formularz online do 1 grudnia 2022. O przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników i uczestniczek seminarium poinformujemy 2 grudnia 2022 r.

Więcej informacji?
Pobierz szczegółowy program seminarium.

***
Seminarium jest organizowane dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Powrót do listy