Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Szkoła Fundraisingu FAOO - czekamy na zgłoszenia!

Zapraszamy do udziału w ósmej edycji Szkoły Fundraisingu FAOO. Bezpłatny kurs skierowany jest w pierwszej kolejności do fundacji i stowarzyszeń mających swoje siedziby poza dużymi ośrodkami miejskimi. Rekrutacja trwa do czwartku 22 września 2022.

Dlaczego warto się zgłosić? Udział w zajęciach to nie tylko okazja do wypracowania strategii fundraisingu dla własnej organizacji, czy poznania konkretnych technik i metod pozyskiwania funduszy, ale także możliwość spotkania z doświadczonymi trenerami i trenerkami fundraisingu.

Kurs składa się z czterech dwudniowych szkoleń stacjonarnych w Warszawie, jednego szkolenia zdalnego (pół dnia), dwóch webinariów, czterech kursów e-learningowych z testami oraz czterech cykli microlearningu (nauka z pomocą smartfona). Jednym z kluczowych elementów kursu jest samodzielne opracowanie czterech zadań wdrożeniowych i możliwość uzyskania informacji zwrotnej od osób prowadzących zajęcia.

Tematy szkoleń:
•    Wprowadzenie do tematu i strategiczna perspektywa fundraisingu
•    Metody i techniki pozyskiwania środków oraz ich prawne uwarunkowania
•    Marketing i komunikacja w fundraisingu
•    Podstawy komunikacji fundraisingowej w Internecie
•    Planowanie kampanii fundraisingowej

Szkolenia stacjonarne organizowane są raz w miesiącu – w środy i czwartki. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 26-27 października 2022, a ostatni zjazd odbędzie się w dniach 25-26 stycznia 2023.

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak osoba uczestnicząca musi pokryć we własnym zakresie koszty podróży i zakwaterowania związane z udziałem w szkoleniach stacjonarnych. Dla organizacji które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej przewidziano ograniczoną liczbę dotacji na dofinansowanie części kosztów podróży.

Jak się zgłosić?

Do czwartku 22 września 2022 należy wypełnić i wysłać formularz online. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 27 września 2022.

Więcej informacji?

Przed wypełnieniem aplikacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu:

Pobierz program Szkoły Fundraisingu FAOO

Pobierz regulamin Szkoły Fundraisingu FAOO

Szkoła Fundraisingu FAOO jest organizowana dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

 

Powrót do listy