Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Webinarium - Dobre intencje nie wystarczą, czyli... o badaniach

Zapraszamy na mini cykl dwóch webinariów poświęconych wykorzystaniu badań w działaniach organizacji pozarządowych. 24 stycznia i 24 lutego o 10:00 spotkamy się z Katarzyną Starzyk-Durbacz, która wyjaśni, jakie badania i dlaczego warto włączyć w działania stowarzyszeń i fundacji.

Aby działać efektywnie i skutecznie, warto zacząć wykorzystywać badania w działaniach organizacji. Lub podnieść ich jakość. Jeśli dotąd w Twojej organizacji nie było prowadzonych badań lub nawet były, ale czujesz, że ich wyniki nie przekładały się na działania - koniecznie weź udział w obu spotkaniach!

W trakcie pierwszej części webinarium dowiesz się, kiedy naprawdę warto robić badania, jak się do tego zabrać i czego można po nich oczekiwać. Nasz ekspertka opowie, jak dobrze określić to, czego chcemy się dowiedzieć i sformułować pytania badawcze. Przedstawi najważniejsze różnice między badaniami jakościowymi i ilościowymi wraz z przykładami zastosowania jednych i drugich. Na koniec opowie o tym, kiedy i jak współpracować z firmami badawczymi.

Webinarium
Dobre intencje nie wystarczą, czyli jak mądrze wykorzystywać badania w działaniach organizacji
- część 1

24 stycznia, 10:00

Kliknij tutaj, żeby się zarejestrować

Drugie webinarium skoncentrowane będzie na mocniej na kwestiach organizacyjnych. Jak zabrać się za badania samemu, co (lub kto) będzie nam w tym potrzebny, jakie narzędzia mogą nam pomóc. Dowiesz się też, jak przygotować badanie, jak je przeprowadzić i jak zabrać się za analizowanie i wyciąganie wniosków.

Webinarium
Dobre intencje nie wystarczą, czyli jak mądrze wykorzystywać badania w działaniach organizacji
- część 2

24 lutego, 10:00

Kliknij, żeby się zarejestrować

Prowadząca - Katarzyna Starzyk-Durbacz
badaczka społeczna i marketingowa z ponad 10-letnim doświadczeniem. Skutecznie dowiadywała się zarówno tego, jak ludzie oceniają nowy serek czy warsztat samochodowy, jak i tego, czego seniorzy oczekują od miasta, a rodzice od przedszkoli. Przez lata związana z Fundacją Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”, gdzie współtworzyła Laboratorium Partycypacji Obywatelskiej, poprowadziła liczne badania, szkolenia i warsztaty.

Powrót do listy