Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

E-organizacje. Od pomysłu do wdrożenia

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, w czasie którego Agnieszka Budzyńska, Mobilna Doradczyni Sektora 3.0, zaprezentuje najważniejsze narzędzia cyfrowe, z których powinna korzystać każda organizacja. Zarówno ta, która pracuje w całości zdalnie, jak i ta, która korzystając ze spowolnienia pandemii, wraca do pracy stacjonarnej. 14 czerwca, 12:00!

 

 

Jeżeli zastanawiasz się:

- jak sprawić, aby Twoja organizacja pozarządowa zaczęła pracować zdalnie i asynchronicznie,
- w jaki sposób lepiej skoordynować różne działania Twojej organizacji,
- ograniczyć ilość papierowych dokumentów,
- usprawnić zarządzanie organizacją,
- przekonać do nowoczesnych narzędzi osoby przywiązane do bardziej tradycyjnych form pracy,

to zapraszamy na spotkanie, podczas którego poznasz cyfrowe narzędzia, z których powinna korzystać każda organizacja pozarządowa. Na spotkaniu dowiesz się również, jak krok po kroku, wprowadzać nowe technologie w Twojej organizacji i stopniowo przekonywać do nich „nieprzekonanych”.

To nie będzie webinarium tylko o narzędziach. To będzie spotkanie o pewnej filozofii, o podejściu do wykorzystania nowych technologii na rzecz usprawnienia pracy.

61 Webinarium FAOO - E-organizacje. Od pomysłu do wdrożenie

27 maja 2021 r., 10:00

Kliknij na poniższy link, aby przejść do poczekalni - tuż przed webinarium przeniesiemy Cię do pokoju, w którym odbędzie się spotkanie.

Link do rejestracji

Osoba prowadząca:
Agnieszka Budzyńska
Absolwentka filologii wschodniosłowiańskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz animacji społecznej na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalistka z zakresu pozyskiwania środków na inspirujące działania. Entuzjastka nowych technologii, które stara się wdrażać we wszystkich chętnych organizacjach pozarządowych. Mobilna Doradczyni Sektora 3.0.

Doświadczenie zdobyła przygotowując i koordynując projekty dla Stowarzyszenia MOST, Stowarzyszenia Droga, Regionalnego Centrum Wolontariatu i Śląskiej Sieci 3 sektora oraz oceniając wnioski dla różnych instytucji. Do tej pory udało jej się pozyskać kilka milionów na działania społeczne, które z sukcesem zostały zrealizowane.

Powrót do listy