Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Jak wygląda fundraising w Twojej organizacji? Odpowiedz i odbierz nagrodę

Fundraising, pozyskiwanie środków na działania organizacji pozarządowych i realizację projektów społecznych i charytatywnych staje się coraz ważniejszym obszarem zainteresowania stowarzyszeń i fundacji. Już po raz drugi chcemy przekonać się, jak wygląda naprawdę. Zapraszamy do udziału w badaniu!

Również dla Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich, fundraising to ważny temat, ponieważ wiele naszych działań edukacyjnych dotyczy właśnie pozyskiwania funduszy. Zależy nam na tym, żeby oferta FAOO była jak najbardziej dopasowana do realiów i potrzeb polskich organizacji pozarządowych. Chcemy też porównać wyniki naszego poprzedniego badania z 2017 roku z sytuacją obecną.

Zapraszamy w związku z tym do udziału w badaniu, które pomoże udzielić odpowiedzi na pytania:

- Jak wyglądają praktyki fundraisingowe w organizacjach pozarządowych?

- Gdzie i jak poszukują one pieniędzy?

- Co jest ich mocną stroną w tym obszarze, co zaś stanowi źródło problemów?

Dla pierwszych 100 osób, które wezmą udział w badaniu mamy prezenty w postaci oryginalnych notesów FAOO, bawełnianych toreb na zakupy oraz drukowanych egzemplarzy Kwartalnika Trzeci Sektor.

Link do badania: www.badanie.faoo.pl

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 15 minut. Badanie jest anonimowe, ale prezenty wyślemy tylko do tych osób, które podadzą nam swój adres e-mail. Zapraszamy - na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 listopada 2020 roku!

 

Powrót do listy