Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Jak zorganizować pierwszą kampanię adresowaną do kluczowych darczyńców? Seminarium FAOO 14.10.2020

Zapraszamy na bezpłatny, praktyczny i interaktywny warsztat, podczas którego krok po kroku poznasz metodologię przygotowania i prowadzenia kampanii fundraisingowych adresowanych do kluczowych darczyńców (ang. major donors).

W czasach pandemii i spodziewanego kryzysu ekonomicznego pozyskiwanie środków od kluczowych darczyńców, czyli osób mogących i skłonnych przekazać ponadprzeciętne darowizny, nabiera dla wielu organizacji szczególnego znaczenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy ten sposób pozyskiwania środków sprawdzi się w przypadku Twojej organizacji – przyjdź na nasz warsztat!

UWAGA! Seminarium prowadzone jest w języku angielskim, bez tłumaczenia.

Zajęcia poprowadzi Jan Kroupa – doświadczony czeski konsultant, trener i badacz zajmujący się fundraisingiem i filantropią w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Jan prowadzi kampanie major donors według modelu „Disciplined Campaign”, który został dostosowany do realiów krajów postkomunistycznych we współpracy z kanadyjskim ekspertem Tonym Myersem. Prowadzący seminarium jest jednym z twórców sukcesu kampanii czeskich fundacji Via (1 mln euro) oraz Sue Ryder (400 tys. euro).

Gdzie i kiedy?
Seminarium odbędzie się w środę 14 października 2020 w przestrzeni Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych. III p. Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, w godz. 9.30-16.00. Rejestracja od godz. 9.00.

Jak się zgłosić?
Należy wypełnić i wysłać formularz online do 8 października 2020. O przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników seminarium poinformujemy 9 października 2020.

Więcej informacji?
Pobierz szczegółowy program seminarium.

***
Seminarium jest organizowane w ramach Programu Edukacji Fundraisingowej, dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Powrót do listy