Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Webinarium FAOO o rozwoju organizacji -zapraszamy!

Czym się różni rozwój organizacyjny od instytucjonalnego? Od czego zacząć planowanie rozwoju? Jak powinna wyglądać diagnoza potrzeb? O co szykując zmiany? Zapraszamy do udziału w 53 Webinarium FAOO, które odbędzie się 5 sierpnia o 10:00

Jeśli uważasz, że Twoja organizacja ma potencjał do dalszego rozwoju i zastanawiasz się, w którym kierunku iść  -to webinarium jest dla Ciebie.

Jeśli uważasz, że Twoja organizacja utknęła w jakimś miejscu i w sumie nie wiadomo, co dalej – to webinarium jest dla Ciebie.

Jeśli uważasz, że Twoja organizacja ma mały potencjał i chcesz to zmienić – to webinarium jest dla Ciebie.

Zapraszamy na webinarium „Planowanie rozwoju organizacji”, podczas którego padnie wiele ważnych pytań, ale i kluczowych podpowiedzi i odpowiedzi. Podczas godzinnego spotkania online nasza ekspertka, Lidia Kuczmierowska, opowie o założeniach rozwoju organizacji, sensownie prowadzonej diagnozie, ocenie potencjału organizacji i krokach, jakie warto podjąć, aby rozwój stał się okazją nie tylko do wzmocnienia instytucjonalnego, ale też zespołowego.

53 Webinarium FAOO – „Planowanie rozwoju organizacji”

5 sierpnia 2020 r., godzina 10:00

Kliknij tutaj, aby przejść do poczekalni

Osoba prowadząca:
Lidia Kuczmierowska

Absolwentka PW, SGH, studiów MBA oraz studiów doktoranckich na Akademii Koźmińskiego. Superwizorka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Ma dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwa w kraju i za granicą. Przez blisko 20 lat pracowała na kierowniczych stanowiskach w organizacjach pozarządowych i w biznesie. Specjalizuje się w tematyce zarządzania. Prezeska FAOO.

Powrót do listy