Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Jak FAOO działa w czasie pandemii?

Informujemy, że w związku z pandemią koronawirusa, zmianie uległa forma pracy FAOO. Fundacja działa, ale pracujemy zdalnie i zawieszamy wszystkie wydarzenia offline. Co to oznacza w praktyce?

Kontakt z FAOO

Zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę e-mail, korzystając - jak zawsze - z adresu głównego faoo (at) faoo.pl lub osobistych adresów e-mail osób z zespołu.

Działa również nasz telefon komórkowy (664 098 691) - zapraszamy do kontaktu w godzinach 9:00-16:00.

Uwaga - w związku z przejściem na pracę zdalną, nie obsługujemy telefonu stacjonarnego.

Szkolenia stacjonarne

W związku z obowiązującymi zaleceniami i regulacjami, odwołaliśmy marcowe szkolenie w ramach Szkoły Fundraisingu FAOO oraz IX zjazd Promengo z przełomu marca i kwietnia. O nowych terminych szkoleń lub odwołaniu kolejnych wydarzeń będziemy informować, reagując na bieżącą sytuację.

Platforma Kursodrom

Nasza platforma e-learningowa Kursodrom.pl działa bez zmian, a nawet jeszcze lepiej niż dotychczas - zapraszamy do korzystania nie tylko z kursów online i innych materiałów edukacyjnych dotyczących działania organizacji pozarządowych, ale także z krótkiego kursu online "Jak chronić się przed wirusami?"
Link do kursu: Jak chronić się przed wirusami?

Kwartalnik 3 Sektor

Prace nad kwartalnikiem trwają bez przeszkód i zgodnie z planem pod koniec miesiąca pojawi się kolejny, 49 numer magazynu.

Powrót do listy