Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

XLIX Webinarium FAOO - Co w fundraisingu piszczy?

Tydzień z webinariami w FAOO trwa. Po webinariach o kampanii zintegrowanej i o edukacji online, zapraszamy Was na kolejne spotkanie wirtualne. 25 listopada, o 13:00, Andrzej Pietrucha podzieli się swoimi wrażeniami i przemyśleniami, ale przede wszystkim – konkretną wiedzą, jaką przywiózł z konferencji fundraisingowej CEEFC. Bądźcie z nami!

Webinarium będzie subiektywną relacją z największej fundraisingowej konferencji w naszej części Europy – bratysławskiej CEEFC. Tym razem chcemy opowiedzieć przede wszystkim o udanych przykładach pozyskiwania funduszy w krajach wyszehradzkich. Czy ostatnia kampania prezydencka Zuzany Čaputovej na Słowacji ma coś wspólnego ze wyborczą strategią Berniego Sandersa w USA? Czy major donors to dobra grupa aby zbierać środki na systemowe zmiany dotyczące opieki nad osobami starszymi w Czechach? Na te i inne pytania odpowie Andrzej Pietrucha, który od lat jeździ do Bratysławy i zawsze znajduje ciekawe informacje, którymi chętnie się dzieli!

XLIX Webinarium FAOO - Co w fundraisingu piszczy?

25 listopada, 13:00

Już teraz możesz wejść do poczekalni, skąd przeniesiemy Cię do właściwego pokoju tuż przed webinarium

Wchodzę do poczekalni

Osoba prowadząca
Andrzej Pietrucha. Trener i konsultant fundraisingu, członek zespołu FAOO. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim, Charity Marketing and Fundraising (MSc) w Cass Business School/City University w Londynie oraz Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Autor kursów i narzędzi e-learningowych z zakresu fundraisingu. Od 16 lat związany z organizacjami pozarządowymi. W latach 2010-2015 prezes korporacyjnej fundacji BOŚ.

Powrót do listy