Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

XLVIII Webinarium FAOO - Edukacja online: na pewno przyszłość, ale jaka?

Zapraszamy do udziału w webinarium FAOO poświęconym edukacji online. Edukacji, która według jednych w niedługim czasie zdominuje wszelkie formy stacjonarne, a według innych – będzie zyskiwać na znaczeniu, ale ciągle pełniąc rolę uzupełniającą wobec szkoły, uczelni czy szkoleń stacjonarnych. Spotkanie już 22 listopada o 14:00.

Wysłannik FAOO, Piotr Henzler, ledwo co wrócił z odbywającej się raz na dwa lata międzynarodowej konferencji World Conference on Online Learning. Jej 28 edycja odbyła się w Dublinie w pierwszej połowie listopada, więc pogoda zachęcała do aktywnego udziału w każdej sesji. Dzięki temu jest pełen wiedzy i inspiracji, którymi się chce podzielić z uczestnikami i uczestniczkami webinarium.

Webinarium skierowane jest przede wszystkim do tych osób, które planują lub realizują projekty edukacyjne. Ale oczywiście zapraszamy też wszystkich ciekawych tego, co się dzieje w otaczającym świecie. Podczas godzinnego wirtualnego spotkania Piotr Henzler opowie o „klimacie dla elearningu”, wpływie MOOCów na znajomość historii Irlandii, różnych podejściach do pracy zespołowej online czy wyzwaniach interpersonalnych, jakie generują mechanizmy grywalizacyjne. I o tym, czego ludzie szukają w edukacji online.

XLVIII Webinarium FAOO – Edukacja online – na pewno przyszłość, ale jaka?

22 listopada, 14:00

Już teraz możesz wejść do poczekalni i zaczekać, aż przeniesiemy Cię do właściwego pokoju tuż przed startem webinarium. Albo wróć tu w piątek i wtedy skorzystaj z poniższego linka

Wejście do poczekalni webinarium

Osoba prowadząca

Piotr Henzler - członek zespołu FAOO, edukator i trener zajmujący się edukacją stacjonarną, zdalną i mieszaną, administrator i opiekun platformy e-learningowej Kursodrom.pl

Powrót do listy