Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

XLVI Webinarium FAOO - Jak budować sieć społecznego zaangażowania

Zapraszamy na kolejne bezpłatne webinarium FAOO. 27 sierpnia o 14:00 dwie Ekspertki z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę: Magda Sadłowska i Urszula Gerlach, opowiedzą, w jaki sposób ich organizacja angażuje swoich sympatyków i stara się zachęcić ich stawania się darczyńcami.

Dla wielu organizacji pozarządowych bardzo ważne jest wsparcie społeczności, które utożsamiają się z ich misją. Podczas spotkania ekspertki - Magda Sadłowska oraz Urszula Gerlach z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę - opowiedzą, w jaki sposób ich organizacja buduje relacje z sympatykami tak, aby ci zostawali z organizacją na dłużej i... stawali się darczyńcami.
 
Pokażą również, jakie kanały komunikacji z darczyńcami są efektywne i jakimi zasadami kierują się budując komunikację. Na przykładach realizowanych kampanii zaprezentują też, jak angażują sympatyków odpowiadając równocześnie na ich potrzeby.
 

Zapraszamy!

Kliknij poniższy link, żeby wejść do poczekalni, a tuż przed samym webinarium, o 14:00, wejść do pokoju!

XLVI Webinarium FAOO - link do poczekalni

Webinarium poprowadzą:

 

Magda Sadłowska - fundraiserka i managerka. Przez ostatnie 10 lat współpracowała m.in. z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, Amnesty International Polska, Stowarzyszeniem BORIS, Watchdog Polska i innymi. Posiada doświadczenie zarówno w działaniach strategicznych, współpracy z partnerami biznesowymi, jak i w operacyjnej realizacji projektów, takich jak: „Face to Face”/ ”Door to Door”, kampanie telemarketingowe, kampanie online i akcje mobilizujące. Speakerka i trenerka na forach polskich i międzynarodowych, wspiera organizacje w budowaniu stabilnego fundraisingu i niezależności finansowej.

 

Urszula Gerlach - specjalistka ds. fundraisingu w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Z wykształcenia dziennikarka i psycholożka społeczna. Od 9 lat związana z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie oprócz fundraisingu zajmowała się komunikacją i PR-em. Współorganizowała ogólnopolskie wydarzenia i kampanie społeczne oraz edukacyjne. Ma doświadczenie w koordynacji i realizacji kampanii typu „Door to Door” i akcji komunikacyjnych (telemarketingowych, online oraz offline).

 

Powrót do listy