Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Fundraising dla zabieganych. Jak komunikować się i pozyskiwać środki w czasach ciągłej zmiany

Media społecznościowe, telewizja, gazety, radio czy kontakt bezpośredni? W czasach ciągłej zmiany nie ma prostej odpowiedzi na pytanie o to, jak najlepiej zwrócić uwagę darczyńcy na naszą organizację. Wyzwaniem jest także budowanie fundraisingu w fundacji lub stowarzyszeniu bez sztabu pracowników i środków na inwestycje. Zapraszamy na bezpłatne dwudniowe, warsztatowe zajęcia z fundraisingu i komunikacji dla NGO w języku angielskim prowadzone przez Alice Ferris oraz Jima Andersona z agencji GoalBusters Consulting (USA), która w ciągu kilku lat działalności pomogła organizacjom non-profit w Ameryce pozyskać od darczyńców ponad 100 mln dolarów.

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach?

- poznasz model budowania przekazu fundraisingowego do wykorzystania w kampanii pozyskiwania funduszy,
- dowiesz się, jak wygląda struktura prawidłowego planu fundraisingowego,
- zobaczysz, jak przeprowadzić segmentację darczyńców w oparciu o demograficzne i psychograficzne kryteria,
- nauczysz się, jak podejmować decyzję o wyborze konkretnych metod i technik fundraisingowych, które sprawdzą się w Twojej organizacji w kontekście ograniczonych zasobów oraz deficytu czasu.

Zaproszenie do udziału w zajęciach kierujemy w pierwszej kolejności do organizacji pozarządowych, które działają w takich obszarach jak: ochrona praw człowieka, przeciwdziałanie dyskryminacji, działania strażnicze, obrona zasad sprawiedliwości i równości społecznej oraz standardów demokratycznego państwa prawa. Osoby zgłaszające się na zajęcia powinny posiadać aktualną wiedzę na temat pozyskiwania środków przez organizację i być gotowi dzielić się tą wiedzą w języku angielskim.

Kiedy i gdzie?

Seminarium odbędzie się w dniach 22-23 października 2018 r. w Warszawie, w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, przy ul. Królowej Marysieńki 48, w godzinach 9.30-17.00.

Jak się zgłosić?

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Aby się zgłosić należy wypełnić i wysłać formularz online do środy 10 października 2018. UWAGA! Sam fakt przesłania zgłoszenia nie oznacza zakwalifikowania na seminarium. Wszyscy zgłoszeni otrzymają informację o przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników seminarium pocztą elektroniczną w terminie do 12 października 2018.

Więcej informacji?

Pobierz szczegółowy program zajęć wraz z opisem trenerów prowadzących

***
Seminarium organizowane jest w ramach NGO Fundraising Program finansowanego ze środków Departamentu Stanu USA


 

 

 

Powrót do listy