Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

VIII Spotkanie FAOO - Technologie, narzędzia, idee. Zapraszamy!

Zapraszamy na VIII Spotkanie FAOO pn.: "Technologie, narzędzia, idee. Jak usprawnić pracę menedżera organizacji pozarządowej" – spotkanie ludzi, którym rozwój organizacji leży na sercu i które chcą zagłębić się w temat związków technologii i narzędzi z zarządzaniem. Już 6 grudnia, między 10.00 a 15.30, na warszawskim Wilanowie!

Codziennie korzystamy z technologii, mniej lub bardziej świadomie. Jako zwykli ludzie, prywatnie, ale też w miejscu pracy. Nowe rozwiązania pomagają nam w codziennych działaniach, zarządzaniu czasem, pisaniu, produkcji i przy wielu innych czynnościach. Również w zarządzaniu organizacjami czy kierowaniu programami i projektami.

Menedżerowie i menedżerki organizacji pozarządowych i specjaliści z różnym skutkiem i zmiennym poziomem satysfakcji włączają je w system kierowania organizacją. Jak robić to lepiej, sensowniej, przyjemniej? I z czego warto korzystać?

Nie sposób obejrzeć „wszystkich” rozwiązań technologicznych, które wspierają pracę osób zarządzających. Ale można poznać kilka rozwiązań, zastanowić się, dokąd zmierza rozwój technologii i jak pod jej wpływem zmieniają się ludzie i zarządzanie, dowiedzieć się, jak zabezpieczyć się przed zagrożeniami i znaleźć swoje „ulubione narzędzie”. Lub ideę, która za nim stoi.

I na takie wydarzenie, które będzie okazją do spotkania osób zajmujących się na różny sposób technologiami ułatwiającymi zarządzanie organizacjami, zapraszamy!

Co w programie?

M. in.:

  • wykłady na temat wpływu nowoczesnych technologii na zarządzanie, przekrojowo i systemowo oraz o przygotowaniu (się) organizacji do wdrażania nowych rozwiązań,
  • prezentacje przydatnych w pracy menedżerskiej mniejszych i większych narzędzi, programów i aplikacji, wspierających m.in. komunikację, planowanie, zarządzanie ludźmi,
  • bezpieczeństwo w korzystaniu z nowoczesnych technologii w dwóch aspektach – bezpieczeństwa sprzętowego i bezpieczeństwa danych oraz bezpieczeństwo zespołu, czyli jak kierować ludźmi w obliczu nowoczesnych technologii,
  • analiza, z jakich narzędzi programów korzystają organizacje, a z czego nie korzystają, choć mogą.

 

Więcej informacji znaleźć można w Programie VIII Spotkania FAOO

Data i miejsce VIII Spotkania FAOO

VIII Spotkanie FAOO „Technologia, narzędzia, idee. Jak usprawnić pracę menedżera organizacji pozarządowej” odbędzie się 6 grudnia, w godzinach 10:00-15:30, w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, w Warszawie, przy ulicy Królowej Marysieńki 48

Zapisy

Udział w VIII Spotkaniu FAOO jest bezpłatny, konieczne są wcześniejsze zapisy. Osoby zakwalifikowane do udziału w Spotkaniu otrzymają indywidualną informację.

Aby się zapisać, należy wypełnić do 27 listopada 2017 r. formularz online.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Informacje o zakwalifikowaniu do udziału wyślemy do 29 listopada br.

___________________________________________________________

VIII Spotkanie FAOO sfinansowane jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

 

Powrót do listy