Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Dysfunkcje, konflikty, wypalenie - skuteczne recepty

Zapraszamy na trzy edukacyjne webinaria. Cykl "Dysfunkcje, konflikty, wypalenie - skuteczne recepty" poświęcony jest aktualnym i praktycznym zagadnieniom związanym z zarządzaniem zespołami w organizacjach pozarządowych.

Webinaria odbędą się we wtorki: 23 listopada 2021 r. (Dysfunkcje pracy zespołowej), 30 listopada 2021 r. (Konflikty w zespole - jak sobie z nimi konstruktywnie radzić) oraz 14 grudnia 2021 r. (Wypalenie liderskie w NGO - jak sobie pomóc). Wszystkie rozpoczynają się o godzinie 11.00.

Dla kogo jest cykl?

Webinaria zostały zaprojektowane z myślą o organizacjach z małą strukturą, o niewielkim budżecie. W codziennej pracy trudno znaleźć czas i możliwość, aby zająć się takimi ważnymi zagadnieniami, jak dysfunkcje pracy zespołu i sposoby radzenia sobie z nimi. Wyzwaniem jest też zajęcie się konfliktami, zwłaszcza że w wielu organizacjach na relacje służbowe nakładają się relacje towarzyskie czy wręcz rodzinne. W końcu, często zapomina się o myśleniu o sobie, co może zakończyć się wypaleniem, ze szkodą nie tylko dla szefa czy szefowej, ale i zespołu i całej organizacji.

Zapisy i zasady udziału w edukacyjnym cyklu
Oferta jest bezpłatna. Aby się zgłosić należy wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny na każde webinarium oddzielnie. Osoby zakwalifikowane otrzymają wiadomość zwrotną z linkiem do platformy ZOOM. Zwracamy uwagę na konieczność zapewnienia sobie odpowiedniego sprzętu i łącza.

Zapisz się na webinarium "Dysfunkcje pracy zespołowej", 23 listopada, godz. 11.00

Zapisz się na webinarium "Konflikty w zespole - jak sobie z nimi konstruktywnie radzić", 30 listopada, godz. 11.00

Zapisz się na webinarium "Wypalenie liderskie w NGO - jak sobie pomóc", 14 grudnia, godz. 11.00

Więcej informacji?

Pobierz szczegółowy program cyklu webinariów wraz z opisem zagadnień oraz sylwetkami osób prowadzących: Piotra Henzlera, Marty Henzler oraz Natalii Saraty.

***
Edukacyjny cykl jest organizowany w ramach Mobilnej Akademii NGO MANGO, projektu realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

 

 

 

Powrót do listy