Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Kampanie kapitałowe i „major donors” – specjalistyczne seminarium fundraisingowe FAOO

Zapraszamy na bezpłatne, jednodniowe seminarium prowadzone przez dr. Johna Baguleya – dyrektora International Fundraising Consultancy z Londynu. Zajęcia adresowane są do organizacji, które prowadzą już podstawowe działania angażujące darczyńców i planują uruchomienie nowych form fundraisingu.

Czy pozyskiwanie środków od kluczowych darczyńców (ang. major donors) w Polsce ma sens? Czy kampanie kapitałowe to pomysł na fundraising tylko dla dużych organizacji? W jaki sposób zabrać się do planowania kampanii fundraisingowej, gdy naszym celem jest zebranie pieniędzy na nowy budynek, kapitał żelazny albo fundusz grantowy?

Na te i inne pytania odpowie dr John Baguley – szef międzynarodowej agencji konsultingowej, która od 2000 roku wspiera organizacje non-profit w zakresie planowania fundraisingu, zarządzania i komunikacji. Do klientów agencji należą takie organizacje, jak Unicef, Cancer Research UK, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) czy Rada Europy. Prowadzący seminarium swoją karierę zaczynał pracując m.in. dla Amnesty International, Friends of the Earth i Oxfamu.

Seminarium prowadzone jest w języku angielskim, bez tłumaczenia.

Gdzie i kiedy?

  • Spotkanie odbędzie się 27 października 2017 w godzinach 10.00-16.30, w Warszawie, w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, przy ul. Królowej Marysieńki 48.


Jak się zgłosić?

Wyślij wypełniony formularz online w terminie do 8 października 2017.

UWAGA! Sam fakt przesłania zgłoszenia nie oznacza zakwalifikowania na seminarium. Wszyscy zgłoszeni otrzymają informację o przyjęciu lub nieprzyjęciu na listę uczestników seminarium pocztą elektroniczną w terminie do 11 października 2017.

Więcej informacji?

 

Seminarium jest organizowane w ramach Programu Edukacji Fundraisingowej FAOO, dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Powrót do listy