Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

"Rozwój organizacyjny dla zaawansowanych" - krok po PROMENGO

W połowie września FAOO zainaugurowało kolejny program edukacyjny związany z zarządzaniem organizacjami pozarządowymi. Tym razem skierowany do absolwentów i absolwentek PROMENGO - rocznego programu dla menedżerów i menedżerek, obejmujący 9 obszarów związanych z zarządzaniem - którzy w swoich stowarzyszeniach i fundacjach mierzą się ze zmianami.

 

 

Program "Rozwój organizacyjny dla zaawansowanych" adresowany jest do menedżerów i menedżerek stowarzyszeń i fundacji, którzy są przekonani lub podejrzewają, że w ich organizacji występują problemy, z którymi należy się zmierzyć, aby móc skutecznie realizować misję i cele statutowe. Dostrzegają wyzwania lub trudności wewnątrz organizacji, zastanawiają się, czy i jak można się z nimi zmierzyć.

 


Ekipa uczestnicząca w Programie z prowadzącą pierwszy zjazd Lidią Kuczmierowską

 

Podczas dwóch dwudniowych zjazdów osoby uczestniczące zajmą się szeroko rozumianą zmianą organizacyjną, diagnozą sytuacji w organizacji, definiowaniem problemu oraz planowaniem wdrażania zmiany - skupiając się zarówno na warstwie operacyjnej czy strukturalnej, jak i relacyjnej.

Program nie jest długi, ale intensywny, bo oprócz dwóch szkoleń grupę czeka również przygotowanie dwóch prac - diagnozy i planu wdrożenia.

Trzymamy kciuki za uczestników i uczestniczki Programu i za planowane przez nich zmiany!

Powrót do listy