Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Dlaczego właśnie teraz?

.

 

Dlaczego właśnie teraz warto wziąć udział w PROMENGO?

Bo czas kryzysu i niepewności to dobry moment na krytyczne przyjrzenie się organizacji i wprowadzenie zmian, które pchną ją na nowe tory. Pandemia pozwoliła wielu z nas wyraźniej dostrzec słabości i ograniczenia naszych organizacji. Lepiej wiemy, co wymaga poprawy lub wręcz całkowitej przebudowy. Do przeprowadzenia organizacji przez proces koniecznej odnowy będą potrzebne: wsparcie zespołu, własna determinacja, odwaga i… KOMPETENCJE.

PROMENGO pomoże ci zbudować wsparcie zespołu, własną motywację do działania i kluczowe kompetencje. Zmobilizuje cię do wygospodarowania czasu na rozwój i zajęcie się rozwiązaniem konkretnych problemów twojej organizacji.

Dołącz już teraz do VII edycji!

Co jeszcze oferuje PROMENGO?

  1. Kompleksową bezpłatną ofertę programową, obejmującą najważniejsze obszary kompetencji menedżerskich. Wszystko w jednym miejscu, w ramach jednego programu.
  2. Dostęp do najlepszych specjalistów – osób łączących doświadczenie trenerskie z doświadczeniem wieloletniej pracy na rzecz organizacji lub specjalizujących się w wybranych aspektach zarządzania w ramach działalności dydaktyczno-naukowej.
  3. Nacisk na użyteczność nauczania. Przekładanie zdobywanej wiedzy i umiejętności na praktykę. Zadania zaliczeniowe to okazja do wprowadzenia zmian w organizacji, na które dotąd brakowało czasu lub kompetencji.
  4. Wiele możliwości korzystania z doświadczeń innych menedżerów. Wiedzieć, jak to robią inni, usłyszeć słowa wsparcia od kogoś, kto rozumie twoją sytuację - bywa bezcenne.
  5. Różnorodność form i podejść do nauczania, co pozwala uwzględnić różne style uczenia się.
  6. Czas na zajęcie się rozwojem – organizacji i swoim własnym.

Wykorzystaj okazję, aby w niecały rok stać się lepszym menedżerem! 

Zdobądź nowe kompetencje, poszerz własne horyzonty – zmień siebie oraz swoją organizację.