Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

XIX Webinarium FAOO - Co nowego w edukacji?

Zapraszamy na kolejne webinarium FAOO, tym razem o charakterze „relacyjnym” – tematem wirtualnego spotkania będzie edukacja wspierana przez nowoczesne technologie, a jego bazą – najświeższe informacje ze świata, którymi żyły uczestniczki i uczestnicy największej konferencji e-learningowej w Europie – Educa Online (Berlin 2016). Webinarium już 24 stycznia o 13.00!

Educa Online jest międzynarodową konferencją poświęcona e-learningowi w edukacji, łączącą przedstawicieli z trzech różnych sektorów: biznesu, edukacji i usług publicznych. Na początku grudnia 2016 odbyła się już 22 edycja tej imprezy. Wśród ponad 2 tysięcy uczestników z 93 krajów znalazła się też specjalna wysłanniczka FAOO, która stanęła przed trudnym zadaniem – wyborem spośród 200 prelegentów i 80 sesji tematycznych. Efektami tego wyboru, ciekawostkami, trendami, inspiracji podziali się w czasie webinarium.

- W 22. edycji konferencji kluczowe były pytania, czy i w jakim stopniu zmienia się koncepcja edukacji wobec dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii? Czy technologia to tylko narzędzia, czy już filozofia nauki? Jak się uczyć i rozwijać w kontekście ewolucji edukacji XXI wieku? – wspomina Iza Jaroń. - Każdego roku Educa przesuwa granice w rozumieniu nowoczesnych technologii w edukacji. A jej hasło znów okazało się prawdziwe: „Spodziewaj się tego, co jest niespodziewane”.

XIX Webinarium FAOO będzie okazją do poznania kilku ważnych wątków poruszanych podczas konferencji Educa: jak świadomie projektować skuteczną strategię uczenia się w nowych warunkach technologiczno-społecznych, na ile jest to efektywny proces i czy jesteśmy w stanie odpowiedzialnie go realizować? Podejmiemy także dyskusję na temat tego, czy rozwój sztucznej inteligencji jest szansą czy zagrożeniem dla rozwoju edukacji i tradycyjnej roli nauczyciela/edukatora?

Zapraszamy! 24 stycznia, 13.00!

Już teraz zarejestruj się na webinarium i nie martw się, że zapomnisz o terminie – wyślemy Ci przypomnienie.

Kliknij na poniższy link, przejrzyj szczegółowy program spotkania, a na dole strony podaj swoje podstawowe dane i zarejestruj swój udział!

XIX Webinarium FAOO - rejestracja

Izabela Jaroń – członek zespołu FAOO, uczestniczka 22 edycji konferencji Educa, podzieli się wrażeniami z imprezy oraz opowie o najbardziej inspirujących i przełomowych ideach, jakie pojawiły się w prezentacjach i na sesjach warsztatowych.

Powrót do listy