Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Menedżerze/menedżerko NGO – kim jesteś i czego potrzebujesz?

Weź oddech od atmosfery świątecznej i podziel się z nami swoją opinią o osobach zarządzających organizacjami pozarządowymi! I o sobie. Zapraszamy do udziału w drugiej edycji badania „Kim jest menedżer/menedżerka NGO i czego potrzebuje”!

Sto tysięcy organizacji, pół miliona członków i członkiń zarządów, nieznana liczba dyrektorów, kierowników i koordynatorów – grupa osób zarządzających organizacjami pozarządowymi jest liczba, zróżnicowana i… mało znana. Chcemy to zmienić i potrzebujemy do tego Waszej współpracy.

Zapraszamy do udziału w prowadzonym przez nas badaniu pod niewyszukaną, ale wszystko mówiącą nazwą; „Kim jest menedżer/menedżerka NGO i czego potrzebuje?”. Poprzednia edycja, przeprowadzona w grudniu 2016 roku, pozwoliła nam nie tylko zwiększyć wiedzę o menedżerach i menedżerkach trzeciego sektora, ale też dokonać zmian w naszej ofercie edukacyjnej – np. pojawiło się jeszcze więcej propozycji dotyczących pozyskiwania środków czy wzmocniliśmy dział zarządzania ludźmi na Kursodromie.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie wyniki uzyskamy w drugiej edycji badania i jak to wpłynie na nasze przyszłe działaniaJ

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w badaniu? Wystarczy wypełnić krótką ankietę online i wysłać ją do nas do 10 stycznia 2019 r.

Osobom, które prześlą wypełnione ankiety i podadzą adres mailowy do kontaktu, wyślemy drobny upominek firmowy, bardzo przydatny dla osób korzystających z naszej oferty. Upominki są dostępne do wyczerpania zapasów, więc nie warto czekać z wypełnieniem ankietyJ

Zapraszamy do badania!

Ankieta: "Kim jest menedżer/menedżerka NGO i czego potrzebuje?"

Zespół Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich

Powrót do listy