Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Korzyści z udziału w PROMENGO

Nabór do IV edycji Programu Menedżerowie NGO zakończył się 1 stycznia 2017 r. Informacje o kolejnej edycji PROMENGO pojawią się na początku 2018 r. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Programie zapraszamy do śledzenia informacji na naszych stronach i na profilu na Facebooku.


7 korzyści z udziału w PROMENGO

  1. Kompleksowa bezpłatna oferta programowa, obejmująca najważniejsze obszary kompetencji menedżerskich. Wszystko w jednym miejscu, w ramach jednego programu.
  2. Dostęp do najlepszych specjalistów – osób łączących doświadczenie trenerskie z doświadczeniem pracy w organizacjach lub specjalizujących się w wybranych aspektach zarządzania.
  3. Nacisk na użyteczność nauczania. Przekładanie zdobywanej wiedzy i umiejętności na praktykę. Wymaganym elementem zaliczenia każdego przedmiotu jest zadanie wdrożeniowe, które może stać się okazją do wprowadzenia potrzebnych zmian w organizacji.
  4. Możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi praktykami – menedżerami NGO – podczas warsztatów stacjonarnych oraz aktywności online.  
  5. Indywidualna informacja zwrotna od trenerów na temat poprawności wykonania zaliczeniowych zadań wdrożeniowych.
  6. Uniwersalność nauczania zapewniana przez różnorodność metod i form kształcenia oraz modeli i podejść prezentowanych przez trenerów. Każdy ma szansę znaleźć rozwiązania najlepiej pasujące do własnego stylu uczenia się, zarządzania i sytuacji w organizacji.
  7. Zastosowanie e-learningu pozwalające na uelastycznienie kształcenia. Możliwość uczenia się dowolnego dnia, o dowolnej porze, z jakiegokolwiek miejsca z dostępem do internetu.

Wykorzystaj okazję, aby w niecały rok stać się lepszym menedżerem! 

Zdobądź nowe kompetencje, poszerz własne horyzonty – zmień siebie oraz swoją organizację.