Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

Kadra

 

Uwaga! Informujemy, że 11 kwietnia zaczęła się 2 edycja Szkoły Fundraisingu FAOO (wiosna-jesień 2018). Nabór do kolejnej edycji zostanie ogłoszony jesienią 2018. Zapraszamy!

 

Piotr Henzler
Edukator, trener i superwizor animacji i współpracy środowiskowej, socjolog ze specjalizacją socjologia organizacji pracy i zarządzania. Na co dzień związany z Fundacją Akademia Organizacji Obywatelskich, trener i członek Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Autor i realizator programów edukacyjnych i rozwojowych z zakresu zarządzania organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi.

 

Lidia Kuczmierowska
Absolwentka SGH oraz studiów MBA na Akademii Koźmińskiego. Doktorantka zarządzania. Superwizorka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Ma dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwa. Przez ponad 15 lat pracowała na kierowniczych stanowiskach w organizacjach pozarządowych i w biznesie. Specjalizuje się w tematyce zarządzania strategicznego. Prezeska FAOO.

Andrzej Pietrucha
Trener i ekspert ds. fundraisingu. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim, Charity Marketing and Fundraising w Cass Business School w Londynie oraz Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Od blisko 20 lat związany z organizacjami pozarządowymi. Członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu oraz Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Pracował dla Fundacji Wspólna Droga, Fundacji ITAKA, Fundacji BOŚ, od 2014 – współpracuje z FAOO.

Magda Sadłowska
Fundraiserka i managerka. Przez ostatnie 10 lat współpracowała m.in. z Amnesty International Polska, Watchdog Polska, Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę (d. Fundacją Dzieci Niczyje), i innymi. Posiada doświadczenie zarówno w działaniach strategicznych, jak i realizacji projektów wykorzystujących fundraising Face to Face, Door to Door, kampanie telemarketingowe, kampanie online i akcje mobilizujące.

Joanna Szymańska
Absolwentka dziennikarstwa oraz studiów podyplomowych z zakresu public relations oraz zarządzania projektami w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, a także studiów z zakresu Design Management prowadzonych przez SGH i IWP. Pracę zawodową rozpoczęła w biznesie, jednak od dwunastu lat związana jest zawodowo z trzecim sektorem. Od 2008 szkoli i doradza instytucjom i organizacjom pozarządowym w obszarach związanych z marketingiem i PR.

Grzegorz Wiaderek
Prawnik. Członek zarządu i współzałożyciel Instytutu Prawa i Społeczeństwa. W latach 1999-2011 koordynator Programu Prawnego Fundacji Batorego. Wcześniej przez 4 lata był pracownikiem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Autor publikacji z zakresu prawa cywilnego, prawa dotyczącego organizacji pozarządowych i innych. Ekspert w zakresie oceny wniosków o dotacje w ramach różnych programów grantowych. Posiada bogate doświadczenia doradcze i szkoleniowe.