Wspieramy menedżerów NGO, by ich organizacje zmieniały świat na lepsze

XXVIII Webinarium FAOO - Telemarketing w fundraisingu? Nie tylko dla dużych i bogatych!

Zapraszamy na kolejne spotkanie online dotyczące fundraisingu. Tym razem nasza ekspertka, Magda Sadłowska, zaprezentuje jedną z ważnych technik zbierania środków od darczyńców – telemarketing, czyli wykorzystanie rozmów telefonicznych do pozyskiwania środków.

Co to jest telemarketing? Jak przygotować kampanię telemarketingową, aby była skuteczna? Czego spodziewają się ludzie, do których dzwonimy? Ile to kosztuje? Czy telemarketing jest tylko dla dużych organizacji z dużym budżetem? Weź udział w XXVIII Webinarium FAOO i dowiedz się!

Na te i inne pytania dostaniecie odpowiedzi podczas webinarium, które odbędzie się 5 października o 9.00. Jak zapowiada Magda Sadłowska:

„Chcę zachęcić uczestników do spróbowania nowych sposobów pozyskiwania środków, ale przede wszystkim chciałabym udowodnić, że telemarketing może być bardzo odkrywczym i przyjemnym sposobem komunikacji.”

Webinarium „Telemarketing w fundraisingu? Nie tylko dla dużych i bogatych” – 5 października, 9.00!

Użyj tego linka, żeby wejść do poczekalni – tuż przed webinarium przeniesiemy Cię do właściwego pokoju!

Wchodzę na webinarium

Magda Sadłowska
Fundraiserka i managerka. Przez ostatnie 10 lat współpracowała m.in. z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, Amnesty International Polska, Stowarzyszeniem BORIS, Watchdog Polska i innymi. Posiada doświadczenie zarówno w działaniach strategicznych, współpracy z partnerami biznesowymi, jak i w operacyjnej realizacji projektów, takich jak: „Face to Face”/ ”Door to Door”, kampanie telemarketingowe, kampanie online i akcje mobilizujące. Speakerka i trenerka na wielu forach polskich i międzynarodowych, wspiera polskie organizacje w budowaniu stabilnego fundraisingu i niezależności finansowej.

Webinarium zostanie zorganizowane w ramach projektu „Niezależne finansowanie – silniejsze organizacje strażnicze”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Powrót do listy